12.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

TOTO nám namixovali skutoční „odborníci“. Logiku tu nehľadajte, lebo ona v tom zrejme ani žiadna nie je. Ale hlavolam je to dobrý. Či?

Protipandemické opatrenia na COVID-19. Sprevádzajú nás takmer dva roky a už doslova lezú na nervy každému. A to i preto, že sú nielen obmedzujúce, ale častokrát absolútne nelogické.

Nad výmyslami vládnych „odborníkov“ z protipandemickej komisie krútia v poslednom čase hlavami všetci, ktorým ešte slúži ich mozog. Nie že by tým v komisii neslúžil, ale možno im ide iba na polovicu a majú i štvrtinový výkon pamäte, ako je to u profesora Vladimíra Krčméryho. Však on to aj verejne priznal, že následky sa u neho prejavili po poslednej misii v Kambodži, kde bol pred viac ako rokom a dostal tam piatykrát maláriu. Ak by totiž členovia komisie boli v úplnom poriadku, tak také nezmysly ohľadom obmedzení by isto nevymysleli. Úplne presne to v statuse zhrnul právnik a člen Život Národná strana Marek Géci.

Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie

Totalitná a nekompetentná vláda, ODSTÚPTE!!!

„Toto je skutočný bordel a mentálna slabosť kompetentných…! Prepáčte mi za tvrdšie prirovnania, ale ja som tiež iba človek. Ako ale inak nazvať tento manuál a to, že napr. zdraví, mladí, ľudia nemôžu bez obmedzení napr. športovať ani vonku? To aký ,,odborník“ môže vyprodukovať niečo podobné?!!“ píše Géci hneď v úvode statusu, v ktorom prikladá aj tabuľku obmedzení pre ľudí, ktorých protiprávne rozčlenili na skupiny a podskupiny.

TOTO nám namixovali skutoční „odborníci“. Logiku tu nehľadajte, lebo ona v tom zrejme ani žiadna nie je. Ale hlavolam je to dobrý. Či?
Zdroj: FB / Marek Géci

„Ďalej bombónik, že v nákupnom centre môžete ísť bez obmedzenia kúpiť si oblečenie, topánky, ale napr. vedľa do hračkárstva, alebo elektra už nie, tam nás zožerie Omikr…, ach, ach…, rovnako to isté pri gastre, nemôžete si ísť nezaočkovaní na obed, aj keď terasa bude na tej istej chodbe kadiaľ môžete v NC prechádzať…,“ pokračuje právnik Marek Géci a na samý záver spolu s výzvou dodáva: „Ďalej tu máme kostoly, múzeá, galérie, totálne obmedzenia… Totalitná a nekompetentná vláda, ODSTÚPTE!!!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články