25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

TOTO Matovič pri svojej očkovacej lotérii asi nečakal: Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista!

Mala to byť veľká sláva a stal sa z toho prepadák. Igor Matovič si sľuboval od spustenia očkovacej lotérie chválu na voju hlavu, no stal sa pravý opak. Ľudia mu za ňu poriadne vynadali. Ak by nemal hrošiu kožu, akože ju má, určite by sa skryl tak, aby ho nikto nevidel a nenašiel. Apropo, kto by ho aj hľadal… Že?

TOTO Matovič pri svojej očkovacej lotérii asi nečakal: Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista!

Očkovacia lotéria tak, ako dopadla pri svojej premiéra sa ukázala ako poriadny paškvil a lapsus jej „otca“. Igor Matovič, ktorý je práve tým otcom sa však z toho ako dopadla na sociálnej sieti doslova vytešuje. Naopak, Slováci, ktorí sú pri zmysloch si na jeho adresu iba ťukajú po čele. Nehovoriac už o tom, ako zúria kvôli súťažiacej Zuzane, ktorá mala, podľa nich, vyhrať 400-tisíc.

Choďte už niekde s vaším cirkusom preč a dajte láskavo ľuďom pokoj

„Uff… DRÁMA hneď na prvýkrát. 300-tisíc v lufte… „nepozerám telku“ 400-tisíc v lufte… „mám pomalý internet“… nuž, tým pádom prvý šťastlivec budúcu nedeľu hrá rovno o 500 tisíc evri,))“ napísal vo svojom statuse stvoriteľ a veľký propagátor celej hry Igor Matovič. Zrejme ai ani neuvedomil, že tým vlastne otvoril pomyselnú Pandorinu skrinku, z ktorej sa v diskusii pod statusom na jeho hlavu len tak chŕlila vlna kritiky. „Pán Matovič, môžete sa hanbiť v celej Vašej „kráse“ za túto šaškáreň, ktorá nemá nikde vo svete obdoby, v systéme chýba 14 000 zdravotných sestier a 3 000 lekárov, lebo ich nechcete ohodnotiť. Vyhovárate sa, že nie sú financie, zjavne ale sú… Ľudia zbierajú vrchnáčiky na liečbu chorých detí, celá Vaša očkovacia lotéria je výsmech týmto skupinám našej populácie, choďte už niekde s vaším cirkusom preč a dajte láskavo ľuďom pokoj…,“ odkázal skvelému slovenskému strojcovi „atómových bômb“ Erik Kolář. „Skvelá táto lotéria napríklad pre sestričku na ARO, ktorá v čase losovania zachraňuje ľudské životy. Má dve možnosti… vykašľať sa na lotériu alebo na pacienta. Toto mohol vymyslieť len génius,“ pokračuje v kritike nášho financmajstra Vanda Chovanová. „…chce sa mi zvracet velebnosti… akým právom rozhadzuje štátne peniaze… kto totok vôbec povolil…,“ pridáva svoj názor Peter Cemper.

„Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista. Koľkým ešte takto chcete zničiť psychické zdravie?“ pýta sa Peter Farárik. „Pán Matovič, pri všetkej úcte, toto bolo trápne. Mali ste dať 100 eur každému, kto sa dal zaočkovať, ako odmenu za zodpovednosť, a nie robiť takúto show. Ľudia sú akurát pekne nahnevaní, kto sa zaočkovať chcel, sa dal, a kto je presvedčený o opaku, nedá sa ani za milión. Peniaze sa mali využiť rozumnejšie,“ myslí si Michaela Kobzová. „Takúto primitívnu reakciu ani nemôžete myslieť vážne. Viete, že ste ešte stále vo vláde? Ale divím sa aj sám sebe, že som si na to ešte nezvykol. Vyžrebovaní ľudia si dnes prešli riadnou traumou, možno nie vlastnou chybou. A si predstavte, že to o čo naozaj malo ísť, dať sa zaočkovať, spravili tak ako mali (notári potvrdili). Tak neviem či im patrí takýto pľuvanec do tváre od niekoho kto túto lotériu vymyslel,“ odkazuje šéfovi OĽaNO  Matej Jelínek.

https://www.nitranoviny.sk/ockovacia-loteria-naozaj-by-sme-tie-miliony-nevedeli-vyuzit-zmysluplnejsie-a-v-prospech-vsetkych/

Výborne vymyslené pán minister, opäť sa ukázalo, akí ste amatéri

„Ešte jeden spomalený a bude to rovných 600 tisíc! Wau wau wau. Presne toľko, koľko tvoja mamka nabehala na Fabií HTP za rok…,“ šťuchol si do Matovičovej minulosti František Kubíček. „Evidentne bolo vidieť, že tí ľudia vôbec nevedeli čo majú robiť a kde majú hľadať heslo. Nechápem to. A bubon sa rozfúkaval len na vrchu. Spodné žreby sa nepohli,“ napísala v diskusii Anita Kružlíková, ktorá si všimla aj inú dôležitú vec. Veľká vlna solidarity sa zniesla pri výherkyni Zuzane, no zároveň padlo opäť aj kopec kritiky na hlavu Igora Matoviča,. „S dobrým advokátom by to pani Zuzana mohla dať. Súťaž s nevykonateľnými pravidlami je totiž PODVOD!“ skonštatoval Štefan Hric.

„Hanbite sa! Posmievať sa pani, ktorá nevyhrala kvôli technickým nedostatkom mimo jej vplyvu je znakom mimoriadneho primitivizmu – typické pre Vás,“ odkazuje Matovičovi poriadne nahnevaný Adam Červenka. „Kto toto vymyslel… čo to vy ste za amatéri… veď je rok 2021, všetko funguje cez net… aj bežné live vysielanie má sklz niekoľko sekundový, aj keď pozeráte cez anténu… nestačí že bola vylosovaná z vyše 600-tis ľudí a dvihla telefón…veď to pozerala…čo to je za hanba… chudák dievča je mi jej ľúto zaslúžila si tú výhru… výborne vymyslené pán minister, opäť sa ukázalo akí ste amatéri…. paráda snáď to Zuzana rozdýcha… buď ste to urobili naschvál, aby bola sledovanosť atď… alebo ste fakt takí sprostí…,“ krúti Viktor Špak hlavou nad celou situáciou v súťaži, ktorá veľmi sklamala.

https://www.nitranoviny.sk/politolog-baranek-vacsiu-zvratenost-som-este-nevidel-hovori-o-ockovacej-loterii/

Bozsaky Csaba Ináč tej kočke tých 400 litrov chodí. Ona to riadne pozerala len na nete  A ten meškal 25 sekúnd. Ona nič neporušila. Aj heslo povedala. Takže jej to musíte vyplatiť. Dúfam, keď jej to vyplatíte, tak mne pošle niečo na prerábku garáže do Komárna. Držím jej palce. S právnikom iste dosiahne všetko.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články