28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Tak toto Sulík riadne po…. VIDEO, kde vysvetľoval Dubaj, vás isto skvelo pobaví

Ak by začal niekto volať Sulíka Nevedko, určite by sa za to na neho hnevať vôbec nemohol. A to preto, lebo to, čo predviedol na tlačovke, kde vysvetľoval veci okolo „výletu“ do Dubaja na výstavu EXPO, je absolútne hodné tohto pomenovania.

Tak toto Sulík riadne po.... VIDEO, kde vysvetľoval Dubaj, vás isto skvelo pobaví
Nevedkove (Sulíkove) dobrodružstvá. Zdroj: Knihcentrum.sk

Nevedko bol malý chlapec z knihy ruského autora Nikolaja Nosova. Sulík je síce už veľký chlap po päťdesiatke, no to, čo predviedol na tlačovke, na ktorej mal vysvetliť veci okolo jeho výpravy v Dubaji bolo priam excelentné. Prítomní novinári sa totiž na nej od neho nič nedozvedeli. Teda vlastne áno, že on nič, „on muzikant“. Zostrih, ktorý vo videu zverejnil portál Trúba N nielenže dobre pobaví, ale aj úplne vystihuje celú situáciu ako ju vníma samotný minister Sulík.

Sulík má už po 50-tke, a tak za zlyhanie ohľadom Dubaja môže SA-TO…

Minister hospodárstva a šéf SaS Richard Sulík síce na začiatku novinárom sľúbil, že im „vyčerpávajúco odpovie na všetky otázky“, ktoré mu položia, no tí ani len netušili, že práve tu začína jeho komédia. Jeho „vyčerpávajúce“ odpovede sa zväčša začínali slovami „Nevedel som!“, či „Neviem ako sa to stalo!“ alebo „Nebol som informovaný!. Prirodzene, najviac „omieľaným“ bolo slovíčko „Neviem,“ pretože Sulík vôbec nevedel rozumne vysvetliť celú situáciu okolo členov jeho výpravy a niektoré zvláštne zmluvy s nimi. Bolo to vraj preto, lebo on tomu „venoval málo pozornosti“. A ďalšia ministrova obhajoba? Má vraj už po 50-tke, a tak sa mu stalo iba obyčajné ľudské zlyhanie, pretože „nejak sa to udialo“.

Aha, takže už za to môže aj známy Japonec SA-TO, ktorý môže aj za niektoré nevysvetliteľné udalosti v našich domácnostiach. No ale ruku na srdce, veríte Nevedkovi Sulíkovi?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články