12 C
Nitra
streda, 21 februára, 2024

Tá „holandská fešanda“ svedčí iba o vás, odkazuje Šimečka Ficovi a Pellegrinimu

Sophie in ‚t Veld patrí medzi najvplyvnejšie poslankyne v Európskom parlamente. Kým Robert Fico a Peter Pellegrini rozkrádali Slovensko, Sophie bojovala za ľudské práva a dodržiavanie demokratických pravidiel v celej EÚ.

Tá "holandská fešanda" svedčí iba o vás, odkazuje Šimečka Ficovi a Pellegrinimu

A keďže je jednou z mojich najbližších kolegýň, s ktorou pravidelne spolupracujem, viem povedať aj to, že svojou poctivosťou, kultivovanosťou a intelektuálnym rozhľadom vysoko prevyšuje všetko, čo doteraz v politike predviedli šéfovia Smeru a exSmeru.

To, že ju sexisticky označili za „holandskú fešandu, ktorá si má dať jointa„, alebo ju poslali „s kumpánmi si baliť kufre“ svedčí jedine o nich. V monitorovacej skupine, ktorú Sophie viedla, boli zastúpení europoslanci a europoslankyne z každej frakcie, vrátane európskych socialistov. Áno, mohli sa u nás stretnúť aj s predstaviteľmi opozície, vyhli by sa tejto kritike. Zároveň však platí, že naozaj neviem, čo by im o stave právneho štátu na Slovensku povedali tí, ktorí ho dlhé roky intenzívne rozkladali.

Zdroj: Michal Šimečka/FB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články