25.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Sulík vracia Gyimesimu úder: Poslanec asi nerozumie problematike …

Gyimesi dnes Slovensko šokoval výrokom, že minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) verejne podrezal Slovnaft a svojím diletantským prístupom a lenivosťou spôsobil Slovensku extrémne škody, na ktoré bude doplácať každý občan. 

Gyimesi vyzval na odstúpenie Hegera

Sulík podľa neho nevyužil príležitosť na dohodnutie lepších podmienok pre Slovensko v súvislosti s embargom EÚ na dovoz ruskej ropy a poškodil tak Slovensko. 

Sulík vracia Gyimesimu úder: Poslanec asi nerozumie problematike ...
György Gyimesi, fb

Ministra hospodárstva vyzval na odstúpenie.

„Poslanec György Gyimesi nerozumie problematike. Ak ma kritizuje a vyzýva na odstúpenie, mal by si v prvom rade naštudovať fakty. Embargo odsúhlasil na summite premiér Eduard Heger, takže v konečnom dôsledku Gyimesi kritizuje samotného predsedu vlády.

Sulík vracia Gyimesimu úder: Poslanec asi nerozumie problematike ...
Richard Sulík, fb


Pred pár dňami som bol Igorom Matovičom obvinený, že kopem za Slovnaft, teraz ma obviňuje jeho pravá ruka, že som Slovnaft poškodil. Pozíciu Slovenskej republiky, ktorú zaslalo ministerstvo hospodárstva, som priamo konzultoval s premiérom. Ak bude mať on pocit, že svoju prácu nevykonávam riadne, má možnosť ma odvolať,“ uviedol predseda SaS Richard Sulík.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články