15.1 C
Nitra
nedeľa, 24 septembra, 2023

Štefan Štefek: Pozrite si mená jeho TÍMU pre NITRU!

Kandidát na primátora Nitry, dlhoročný komunálny politik Štefan Štefek, predstavil svoj 25-členný TÍM PRE NITRU. Podarilo sa mu dať dokopy naozaj rôznorodú skupinu vzdelaných kvalitných kandidátov na poslancov.

„Spája nás najmä to, že sme všetci z Nitry, ktorú máme hlboko v srdci, a sme okamžite pripravení začať naplno makať pre naše mesto. Vyberal som si tím veľmi starostlivo aj keď mali záujem o spoluprácu i ďalší kandidáti, mojou prioritou bola kvalita, nie kvantita,“ uviedol Štefan Štefek.

Štefan Štefek: Pozrite si mená jeho TÍMU pre NITRU!

V 25-čennom tíme sú ľudia, ktorí majú na konte mnohé významné počiny. Spomeňme napríklad architekta a urbanistu Tibora Zelenického, autora atraktívnej pešej zóny v Nitre, riaditeľku Krajskej knižnice Ingrid Meňky, riaditeľa Krajskej organizácie cestovného ruchu Nitriansky kraj Vlada Vnuka, lekára nitrianskej úrazovej chirurgie Šimona Kónyu, neurologičku Adrianu Filipovú, dlhoročnú poslankyňu Mestského zastupiteľstva v Nitre, bývalú riaditeľku známeho gymnázia Martu Ráczovú, či viceprezidenta Slovenskej komory psychológov Pavla Zámečníka a mohli by sme menovať.

Štefan Štefek: Pozrite si mená jeho TÍMU pre NITRU!

„Všetci sme presvedčení, že Nitra má na viac, no na to potrebuje silného primátora so silným tímom, ktorý sa jej bude venovať na 100 percent. Máme pripravené kvalitné riešenia problémov v našom meste. V mojom, tíme je intelektuálna elita Nitry a to je záruka, že vieme, čo robíme,“ uzavrel Štefan Štefek.

Podrobný a prepracovaný program plánuje Štefan Štefek spolu s tímom predstaviť na ďalšej tlačovej besede v najbližších dňoch.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články