18.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Štefan Harabin opäť v protiútoku. „Podávam i touto cestou verejne trestné oznámenie na Daňka, šéfa NAKA.“

Kto pozná Štefana Harabina, exministra spravodlivosti, expredsedu Najvyššieho súdu a neúspešného prezidentského kandidáta ten vie, že okolo neho je stále rušno. Štefan Harabin sa už nie raz postavil na odpor vládnej moci, a tie nielen počas Covidu, ale aj teraz, počas vojny na Ukrajine.

Štefan Harabin je človek, ktorý sa v práve vyzná, a tak už zopár súdnych sporov so štátom vyhral. Zrejme sa v právnom rebelstve „potatil“ aj jeho syn Branislav Harabin, ktorý pracuje ako sudca na Okresnom súde Bratislava I. Bol to totiž on, kto nepovolil príslušníkom NAKA domovú prehliadku u muža, ktorý sa mal nebezpečne vyhrážať redaktorke RTVS Marte Jančkárovej. Celá akcia, prirodzene, nezostala bez reakcie Štefana Harabina, ktorý svoj názor zverejnil na sociálnej sieti Telegram.

Smutný príbeh Terezy Šaradinovej o tom, čo jej spôsobilo očkovanie proti COVID-19 (VIDEO)

Uvidíme, či Žilinka bude konať

„Môj syn rozhodoval striktne podľa zákona. Daňko, šéf NAKA zjavne spáchal trestnú činnosť,“ skonštatoval rázne hneď v úvode statusu Štefan Harabin a vzápätí dodal, že uvidí, či ho Žilinka bude trestné stíhať, alebo pristúpi ku krytiu jeho trestnej činnosti tak, ako to urobil u páchateľov zodpovedných za smrť vyše 22 000 zomrelých po nútenom očkovaní konkrétnymi osobami Matovičom, Lengvarským, Hegerom i Čaputovou, respektíve ku krytiu trestnej činnosti Matoviča, Hegera, Naďa a Čaputovej za propagáciu fašizmu cez slogan „Sláva Ukrajine“, ktorý korešponduje s pozdravom Heil Hitler.

Štefan Harabin opäť v protiútoku. „Podávam i touto cestou verejne trestné oznámenie na Daňka, šéfa NAKA.“
Zdroj: Telegram / Štefan Harabin

„Podávam mu i touto cestou verejne trestné oznámenie na Daňka, šéf NAKA. Uvidíme, či Žilinka, ktorý sa stal generálnym prokurátorom, žiaľ iba z vôle drogového dílera Kollára, začne konať. Aj na neho sa ale vzťahuje trestná zodpovednosť za spáchanie trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa,“ vysvetlil záverom Štefan Harabin, ktorý ešte dodal: „Žilinkovi to iba pripomínam, aby sa v budúcnosti náhodou nebránil, že nepoznal platný právny stav.“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x