23.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Slovenský komentátor: Mladý nórsky biatlonista Bakken má po tretej dávke vakcíny proti COVID-19 problém so srdcom!

„Antivaxeri“ si zrejme veľmi dobre pamätajú na chvíle, keď im „odborníci“ doslova vnucovali experimentálne vakcíny proti COVI-19 s tým, že sú bezpečné a ochránia ich pred ťažkými následkami nebezpečného vírusu, ba možno aj smrťou. Ako sa ale postupne ukazuje, bol to hoax. Práve naopak, po ich aplikácii mali mnohí vážne zdravotné problémy, už sa o tom hovorí verejne.

Na vážne zdravotné problém po očkovaní experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 sa sťažovali nielen bežní ľudia, ale aj vytrénovaní športovci. U mnohých nastal pokles ich výkonnosti, a niektorí mali i vážne srdcové problémy, na čo upozorňovali viacerí odborníci. Tí však boli inými „odborníkmi“ obvinení za hoaxerov, ktorí šíria nepravdy. Ako sa teraz ukazuje, pravdu mali oni, čo potvrdili aj víkendové preteky biatlonistov v nemeckom Ruhpoldingu.

Mnohí športovci odkryli svoje zdravotné problémy po očkovaní vakcínami proti COVID-19

Problémy po očkovaní treťou dávkou oficiálne uviedli nórski lekári

Ako v zostrihu videa člena ĽSNS Milana Španíra, ktorý kandidoval aj na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja, vidieť, slovenský komentátor Ľuboš Hlavena verejne vyhlásil, že nórsky biatlonista Sivert Guttorm Bakken neštartuje v tejto sezóne preto, lebo má problémy so srdcom vinou očkovania vakcínami proti COVID-19. Na pretekoch na 15 km s hromadným štartom v Ruhpoldingu, ale aj na všetkých od úvodu tohtoročnej zimnej sezóny, chýbal nórsky biatlonista Sivert Bakken, ktorý bol na začiatku minulej sezóny objavom nového ročníka Svetového pohára.

Zdroj: FB / Milan Španír

Ak niektorí fanúšikovia tohto športu nevedeli, čo vlastne nórskemu biatlonistovi bolo, tak komentátor Ľuboš Hlavena mu to prezradil, čím sa zrejme u našich „odborníkov“ zaradil medzi hoaxerov. „Kde je Sivert Guttorm Bakken?“ spýtal sa Hlavena po tom ako lyžiari vošli do cieľovej rovinky. „Odpoveď je jednoduchá. Nepreteká vôbec v tejto sezóne, pretože má problémy so srdcom, konkrétne zapálený srdcový sval. Ako oficiálne uviedli nórski lekári, je to dôsledok tretej vakcíny na COVID-19,“ šokujúco skonštatoval v reportáži Hlavena.

Ktovie, či si ho vypočujeme ešte niekde športovú udalosť komentovať….

Dodo Púchovský/foto:wikipedia.com

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články