24.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

SMER – SSD zásadne odmieta progresívnu sexuálnu výchovu na školách, ktorá ma mýliť naše deti 

Vážení priatelia,

my sme si už zvykli v SMERe, že sme zodpovední za všetko, ale na niektoré obvinenia musím priamo reagovať. Najnovšie je vraj SMER – slovenská sociálna demokracia a jeho poslanci zodpovedný za to, že v parlamente neprešiel návrh zákona, mimochodom z dielne OĽaNO a pána Vašečku, ktorý do určitej miery ako keby dával kontrolu nad progresívnou sexuálnou výchovou v školách. Chápem, že sme v predvolebnej kampani a prosím kolegov v parlamente, s ktorými máme veľmi dobré vzťahy, teraz sa osobitne obraciam na pána Tarabu, aby sme takéto dezinformácie po Slovensku nešírili. Takže po prvé, tento zákon sme v prvom čítaní podporili a po druhé, včera sa vôbec v parlamente nehlasovalo o zákone, ale hlasovalo sa o jednom procesnom návrhu, procedurálnom návrhu, či je možné alebo nie je možné skrátiť lehotu, aby sme mohli hlasovať o nejakých pozmeňujúcich návrhoch. A tu sa poslanci strany SMER – slovenská sociálna demokracia zdržali, lebo vždy to pri takýchto procedurálnych návrhoch robia. Ak sa tento zákon objaví na ktorejkoľvek mimoriadnej schôdzi Národnej rady Slovenskej republiky, tak veľmi radi zaň zahlasujeme, ale včera skončila schôdza, preto už nebol žiadny priestor na pokračovanie v rokovaní o tomto školskom zákone.

A je také zvláštne, nám niečo v tejto oblasti vyčítať, pretože bol to práve SMER – slovenská sociálna demokracia , ktorý zakotvil do Ústavy Slovenskej republiky definíciu manželstva, že manželstvo je jedinečný zväzok muža a ženy. Takže ešte raz poprosím všetkých, trošku vzájomnej korektnosti by nezaškodilo.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x