2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Slováci sú už fakt riadne naštvaní: Ste najpodradnejšia vláda v celej Európe! Sme na úplnom chvoste Európy. A to len vďaka Vám!

Krátko po „nežnej“ revolúcii nám jej lídri sľubovali, že „bude ako nebolo“. A veruže mali pravdu. Je po nej už takmer 33 rokov no a tak zle, ako je teraz, tu skutočne ešte nebolo.

Pamätníci socializmu si ešte pamätajú dlhé rady v obchodoch na mnohé základné tovary. Dnes to je akoby sa teleportovali o 33 rokov naspäť. Čaká sa dlhé týždne ba až mesiace na rozličné výrobky, ktorých ešte pred pár mesiacmi bolo dostatok. A drahota je taká, aká tu ešte nebola, pričom väčšina ľudí sa prepadá do stále väčšej a väčšej chudoby. Všetci sú v pozore, iba vládni politici spia spánkom spravodlivých. Pardon, oni už dlhé týždne hovoria ako ľuďom pomôcť, lenže…

Skutek utek. A ľuďom už nedochádzajú iba peniaze, ale aj trpezlivosť, a tak nečudo, že si svoju frustráciu vybíjajú aj na sociálnej sieti. Tak, ako v statuse Jana Porubská.

Z parlamentu je kabaret nevzdelancov a zlodejov

Bežná žena si zobrala za svoj cieľ nášho „skvelého“ premiéra Eduarda Hegera, pričom sa dotkla aj situácie s vojnou na Ukrajine či vysokých cien, ktoré idú aj na Slovensku do závratných čísiel. „Geroj zasa raz zaperlil!!! Tak ako to teda je Edusko??? Vojna na Ukrajine skončila, Ukrajinci sa vracajú domov z dovoleniek, z nákupov… Naftu doma majú po 1,04 eura Fantastická práca!!!,“ píše hneď v úvode Jana Porubská a dodáva: „Vykrikuješ na tlačovkách, že nemáme maľovať čerta na stenu!!! My ho nemusíme maľovať!!! My ho máme!!!“

„Plyn ide o 130% hore, elektrika o 60%!!!! Maslo u nás stojí 4,19 eura!!!! V Rakúsku 2 eurá a v Londýne 2,39 eura!!!! Kričíš, že ti máme veriť!!! Preboha v čom??! Ste najpodradnejšia vláda v celej Európe!!! Sme na úplnom chvoste Európy a to len vďaka Vám!!!! Vytunelovali ste tento štát do posledného eura!!!“ zaťala pisateľka poriadne do živého. Ale to nie je všetko. „Z parlamentu je kabaret nevzdelancov a zlodejov!!!! Z ľudí ste urobili chudákov!!! Ešte raz vrieskaj, že nemáme maľovať čerta na stenu a ja ti potom osobne namaľujem taký obraz, že aj vytriezveš!!!! Salamabanda…,“ končí svoj status Jana Porubská.

Slováci fakt musia padnúť na dno, aby pochopili čo zvolili

S jej slovami v diskusii súhlasí aj množstvo nahnevaných Slovákov. Väčšina názorov je však pre ich vyjadrenia nepublikovateľná, a tak sme vybrali aspoň tie, ktoré sú k veci a bez tvrdých vulgarizmov. „Fuj hnus, hanbu ani chudobu nepoznáte toto není vláda, vláda sa takto nespráva, toto sa nevie ani pomenovať čo je toto za ľudí?“ napísala Iveta. Nechápem ako môžu vydierať s plynom keď sa chceš odpojiť od ruského plynu. Alebo ťa predbehli, tak preto?“ pridal sa Ján Z. „Musíme mu veriť, on je pevne rozhodnutý nás úplne zničiť a darí sa mu to, lebo ľudia spia,“ skonštatovala Adriana N.

Slováci sú už fakt riadne naštvaní: Ste najpodradnejšia vláda v celej Európe! Sme na úplnom chvoste Európy. A to len vďaka Vám!
Zdroj: FB / Jana Porubská

„Táto nekompetentná vláda nás vydiera svojou neschopnosťou. Alkoholik, daňový podvodník bez majetku, mafiánsky štartér, nulová bábkoherečka a k tomu hajzlíci ako úžerník a podvodník z Popradu a naše skvelé médiá. Ďakujeme za všetko. PS. Vy chu*i, nie každý Slovak má plat ako vy. Keby mali 5 tis. eur každý mesiac za to hovno čo robíte, tak je tu pohoda. Ale príde na psa mráz sa hovorí,“ odkázal Štefan T. „Slováci fakt musia padnúť na dno aby pochopili čo zvolili,“ dodala Sidónia. „Tak tomu ozaj nerozumiem veď naši plyn z Ruska nechcú, tak prečo by nás vydierali? A Veronika je už odpojená, tak ako nás môžu vydierať?“ nechápe Marta H.

Hlas ľudu, hlasí boží…

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články