18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Škandál: Dorastenec udrel po zápase rozhodcu tak, že ho v momente zaliala krv. Disciplinárka ho však za to nepotrestala!!!

Nielen „fanúšikom“ Spartaka Trnava a Slovana Bratislava preskočilo v hlave, ale aj mladému futbalistovi z Trhovišťa, ktorý zrejme neuniesol prehru svojho tímu. Rozhodcu totiž udrel tak, že ho hneď zaliala krv!

Po domácej prehre tiekla krv – rozhodcova

Šokujúce video pochádzajú zo záveru futbalového stretnutia 4. ligy staršieho dorastu skupiny Západ, ktoré riadi Východoslovenský futbalový zväz. V súboji sa stretli chlapci TJ FK Družstevník Trhovište a TJ Slavoj Kráľovský Chlmec.

Domáci v zápase podľahli svojmu súperovi 2:3, čo sa im zrejme nepozdávalo, lebo ešte na hracej ploche ho jeden z nich takmer udrel čelom do tváre a ešte ho i sotil. Nad tým, čo sa dialo potom ale zostáva normálnemu človeku rozum stáť.

https://www.nitranoviny.sk/skandal-toto-ste-o-martinovi-peskovi-predsedovi-predstavenstva-fc-nitra-urcite-nevedeli/

Ďalší z domácich hráčov ho odchádzajúceho rozhodcu nasledoval a brutálnym spôsobom ho napadol tak, že ho tvrdo udrel päsťou do tváre, po čom arbira prakticky okamžite zaliala krv. Smutné je aj to, že ďalší mladík na tribúne kričí: „Daj mu Martin!“ a Buzerat!“, ba po údere rozhodcu hráč ešte od „fanúšikov“ zožal mohutný potlesk a súhlasný pokrik. Pýtate sa aké tresty za to padali? Nuž podľa zápisu dostal domáci klub pokutu 250 eur a jeden z futbalistov trest na 60 mesiacov. Šokujúce ale je, že sa nejednalo o hráča s číslom 2, ktorý podľa záberov arbitra brutálne udrel a skrvavil.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články