2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Šokujúce a zároveň desivé slová profesora Palmera. Toto nám o vakcíne zatajujú? (VIDEO)

Nechať sa zaočkovať experimentálnymi vakcínami odmieta nielen u nás, ale aj v zahraničí stále veľa ľudí. Mnohí odborníci varujú pred nimi, iní do nich doslova nútia. Ženie ich k tomu najmä vidina peňazí od farmaceutických firiem, ktoré sa ženú za obrovskými ziskami?

Vakcína proti COVID-19 mali byť nielen cestou k slobode, ale aj za zdravím. Ako sa doteraz ukázalo, nie sú ani jedno ani druhé. A to aj preto, že zaočkovaní nielenže vôbec nemajú takú slobodu ako im sľubovali, ale, ako sa ukazuje, účinnosť vakcíny je iba čosi viac ako polročná. Portál otevrisvoumysl.cz prináša zaujímavé a zároveň desivé rozprávanie profesora doktora Michaela Palmera z univerzity v kanadskom Waterloo na tému farmakokinetika a toxicita covidových mRNA vakcín.

Pozitívne nabitý lipid v mRNA vakcíne je pomerne toxický

Covidové mRNA vakcíny sa v súčasnosti používajú najviac a podľa profesora majú dva komponenty. „Jeden je messengerová RNA, ktorá obsahuje informáciu na výrobu „spike proteínu“. Je to bielkovina vyskytujúca sa na povrchu vírusu. Jej úloha je dopraviť tú messengerovú RNA do našich vlastných buniek, ktoré na základe toho začnú tú bielkovinu vyrábať, načo by na to náš imunitný systém mal zareagovať,“ hovorí v úvode doktor. „Druhým komponentom sú lipidové nanočastice (molekuly tuku), ktoré obaľujú mRNA. Tento komponent má dve úlohy. Jedna je ochrana mRNA počas transportu a druhá je dopravenie mRNA dovnútra bunky. Lipidové nanočastice majú samé niekoľko komponentov, pričom jedným z nich je pozitívne nabitý (kationový) lipid. Je známe, že je pomerne toxický,“ vysvetľuje ďalej Palmer.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

„Pretože jeho všeobecná povaha je, že keď sa dostane do bunky, vyruší mitochondriálnu respiráciu, bunkovú respiráciu, takže ide o proces vo vnútri našich buniek, ktorý je zodpovedný za spotrebovanie kyslíka na produkciu energie. Keď sa tento mechanizmus vyruší, potom sa kyslík nepremení na vodu, ale na akýsi medziprodukt, ktorému sa hovorí „reaktívna forma kyslíka“. A táto reaktívna forma, ako už to meno napovedá, môže reagovať s čímkoľvek, vrátane DNA, takže môže spôsobiť poškodenie DNA a našich buniek,“ varuje profesor, podľa ktorého to je niečo, čo sa tiež deje pri vystavení sa ionizujúcej radiácii. 

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Celoživotné množstvo mRNA vakcín, než zomriete, je limitované

„Gamma žiarenia, röntgen, typicky používané pri liečbe rakoviny, lymfómu a pod, to ionizujúce žiarenie v pacientovi spôsobí rozpad vody na reaktívne formy, vrátane reaktívnej formy kyslíka. To potom spôsobuje poškodenie DNA. Takto radiácia pôsobí. Najskôr sa rozpadne voda a tie reaktívne produkty potom chemickou cestou spôsobia poškodenie vašej DNA,“ šokuje ďalej doktor Palmer. „A teraz musíme predpokladať, že rovnako ako pri tejto radiácii, kde je stanovená maximálna dávka, ktorú človek môže prežiť, je tiež maximálna hranica u tých katiónových lipidov vyskytujúcich sa vo vakcíne. To znamená, že celoživotné množstvo týchto mRNA vakcín, ktoré ste schopní tolerovať, než zomriete, je limitované. My to množstvo nepoznáme, pretože jednoducho ešte nemáme dosť experimentálnych údajov. To je vlastne jeden zo škandálov tejto vakcíny, že sa nikdy nevykonali poriadne toxikologické štúdie, než bola distribuovaná globálne,“ pokračuje v desivých informáciách profesor Michael Palmer. 

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-video-doktora-brooksa-ak-je-toto-pravda-potom-nam-pan-boh-pomahaj/

„Ale môžeme si byť istí, že tá maximálna dávka týchto vakcín, čo ste schopní tolerovať, než vás to zabije, je limitovaná. Či už je to 10 dávok, 8 dávok… to nikto nevie. Samozrejme to bude individuálne, rovnako tak ako s gamma žiarením je to variabilné, ale princíp je, že každý bude mať svoj vlastný limit, za ktorý nemôže ísť. A treba podotknúť, že Moderna a Pfizer teraz majú v pláne použiť mRNA technológiu nielen u Covidu, ale prakticky u ktorejkoľvek inej vakcíny,“ konštatuje Palmer, podľa ktorého tam bude dochádzať k reaktivácii rôznych vírusov, pretože veľa ľudí nosí vírusy v sebe, ale ich imunitný systém ich drží na uzde. „Keď ale niečo ten imunitný systém oslabí, čo je jeden z efektov katiónových lipidov, môžu tieto vírusy znova prepuknúť. A ľuďom potom bude ponúknutá mRNA vakcína na tento problém, takže oni v podstate tú toxicitu naakumulujú,“ šokuje profesor.

„Bez ohľadu na to, na ktorý antigén je zacielené, tá technológia s lipidmi bude vždy rovnaká. Aspoň ten princíp. Takže z toho problému nebudeme mať východisko. Toto je technológia, ktorá je navrhnutá k otrave ľudí, o tom niet pochýb. To je môj uvážený názor, ako doktora medicíny, čo pracuje v biochémii, učí farmakológiu a toxikológiu,“ dodáva na samý záver profesor Michael Palmer.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články