24.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

SASKA: Top kandidáti SASKY odštartovali diskusné turné v regiónoch

Len strana, ktorá má kvalitný program, dokáže riadiť krajinu a zodpovedne sa stavať ku všetkým výzvam, ktoré prídu.

Strana Sloboda a Solidarita (SASKA) však považuje za kľúčové aj stretávanie sa s ľuďmi v regiónoch, pretože život nie je len v hlavnom meste. Začiatkom týždňa tak odštartovala diskusnú tour po Slovensku. Top kandidáti SASKY diskutujú v rôznych mestách s občanmi a odpovedajú im na všetko, čo ich zaujíma. Od bezpečnosti, cez zdravotníctvo, spravodlivosť až po sociálne veci.

SASKA: Top kandidáti SASKY odštartovali diskusné turné v regiónoch
Strana SaS

“Vždy som považoval za nevyhnutné cestovať po Slovensku a komunikovať priamo s voličmi. Robil som to ako opozičný poslanec v minulom volebnom období, aj ako minister a robím to ako poslanec aj teraz. Je to dobré nielen na vysvetlenie programu SASKY a našich riešení, ale aj na získanie podnetov a návrhov priamo od učiteľov, riaditeľov, rodičov, žiakov, ale aj od bežných ľudí,” povedal podpredseda SASKY Branislav Gröhling.

„Ľudia sú tí, ktorí na konci dňa rozhodujú o tom, kto bude riadiť tento štát. Je preto v našom veľkom záujme dokázať im, že aj my sme len ľudia. Ľudia, ktorí majú skúsenosť s vedením krajiny, ako aj s tým, čo jej obyvatelia potrebujú. Sme odborníci s dlhoročnými skúsenosťami a práve tie vieme využiť v prospech ľudí a Slovenska,“ doplnil druhý podpredseda SASKY Karol Galek.

Mestá spolu s dátumami, kedy môžete stretnúť a vyspovedať top kandidátov strany, sú zverejnené na webe SASKY v časti udalosti – https://www.sas.sk/udalosti.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x