20.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

ŠAĽA: Zadržali dvoch drogových dílerov

Polícia v Šali odhalila dvoch drogových dílerov. Z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi bol obvinený 37 ročný muž. Kriminalisti ho zadržali v Dlhej nad Váhom, pričom mal u seba vrecko s hnedou kryštalickou látkou s hmotnosťou 8462 mg, čo je asi 80 bežných jednotlivých dávok drogy. Obvinený si na ortieľ od sudcu počká vo väzbe. Za prechovávanie a obchodovanie s drogami mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

Asi od februára t.r. mali šalianski kriminalisti vo svojom hľadáčiku aj 36 ročného Zoltána. Ten bol koncom júla políciou zadržaný na parkovisku na Novomestského ulici v Šali a následne bola u neho vykonaná domová prehliadka, pri ktorej boli zaistené viaceré stopy a vo vydanom plastovom vrecúšku aj kryštalická látka. Podľa vyjadrenie expertov ide asi o 14 bežných jednotlivých dávok drogy. Tento obvinený muž bude stíhaný na slobode. Informovala polícia Nitrianskeho kraja na fb.

Zdroj: FB PZ

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články