18.2 C
Nitra
utorok, 24 mája, 2022

Šaľa: Klzisko funguje aj po zimných prázdninách v nezmenenom režime

Šalianska radnica zatiaľ nezmení prevádzkový poriadok mestského klziska. Aj po zimných prázdninách tak bude fungovať v nezmenenom režime.
      Ako informovala Erika Kollerová z mestského úradu, na klzisku môže byť najviac 60 ľudí. Vstup je zdarma, no každý sa môže korčuľovať maximálne jednu hodinu. „S takýmito kompromisnými podmienkami pristúpilo vedenie mesta k otvoreniu klziska v tejto sezóne,“ uviedla.

Ako pripomenula, o korčuľovanie je veľký záujem, preto mesto umožnilo vopred si rezervovať termín pri pokladnici štadióna. „Je to možné len osobne a maximálne na jeden deň vopred. Jeden človek môže prihlásiť najviac päť osôb. Zavedením týchto pravidiel sa snažíme vyjsť v ústrety všetkým, ktorí sa chcú korčuľovať. Cieľom je, aby sa na ľad dostal každý a nie stále rovnaká skupina ľudí. Uvoľňovanie pandemických opatrení sledujeme a na prípadné zmeny bude mesto reagovať,“ dodala Kollerová.

Zdroj: TASR

Foto: sala.sk NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články