10.9 C
Nitra
nedeľa, 18 februára, 2024

Remeselníci pozor! V Nitre už pripravujú dva jarmoky. Môžete sa na ne prihlásiť

Jarmoky boli v minulosti miesta, kde sa dalo nielen dobre a výhodne nakúpiť, ale stretávali sa tam ľudia, ktorí si dobre podebatovali, vymenili skúsenosti a ak sa dalo, tak sa aj zabavili. COVID-19 síce tým novodobým vytavil stopku, teraz sa ale jarmoky vracajú na Slovensko opäť.

Máte radi jarmočnú atmosfére a obľubujete tam chodiť preto, že na nich nakúpite aj to, čo v bežnom obchode nedostanete? Tak vedzte, že na jarmok môžete prísť aj pod Zobor. Mesto Nitra v statuse oznamuje, že otvorilo možnosť prihlásiť sa na mestské jarmoky, ktoré budú hneď dva. Kto teda má záujem prísť predávať, nech neváha a prihlási sa. Registrácia je možná do 21. júna do polnoci cez stránku https://mestsketrhy.nitra.sk/.

Remeselníci pozor! V Nitre už pripravujú dva jarmoky. Môžete sa na ne prihlásiť
Klokočinský jarmok láka malých aj veľkých. Prirodzene, aj veľa jarmočníkov ponúkajúcich svoje výrobky. Zdroj: TASR

Prvým jarmokom pod Zoborom budú Nitrianske hody a dožinky 12. a 13. augusta. Jarmok je primárne určený pre ľudovo-umeleckých remeselníkov a prevádzkovateľov kolotočov. Remeselníci budú situovaní na pešej zóne, atrakcie a kolotoče na Svätoplukovom námestí.

Druhým je Klokočinský jarmok v dňoch 26. a 27. augusta. Jarmok je určený pre predajcov rozličného sortimentu, ľudovo-umeleckých remeselníkov, prevádzkovateľov kolotočov, predajcov občerstvenia.

Ďalšie informácie nájdu záujemcovia na https://nitra.sk/vyzva-pre-predajcov-na-mestske-jarmoky/

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x