15.4 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

R. Fico: Za obžalobou Roberta Kaliňáka nie je nič viac, ako len obyčajný strach z volieb

Včera presne napoludnie, o 12. hodine, sme vymenovali Roberta Kaliňáka do mimoriadne dôležitého postavenia – za šéfa volebného štábu SMERu – slovenská sociálna demokracia. O niekoľko hodín na to sa dozvedáme, samozrejme z Denníka N, že Robert Kaliňák bol obžalovaný. To je ale náhodička, pravda?

Vážení priatelia, už chápete, prečo voľby budú až 30. septembra? Treba ešte nejaký dôkaz na to, aby sme všetci pochopili, že tento termín má slúžiť len a len na likvidáciu opozície a na znevažovanie jej predstaviteľov ich obviňovaním z vymyslených skutkov? Tri roky vláda drancovala krajinu, páchala zločiny, nemajú žiadne výsledky, je pochopiteľné, že majú živočíšny strach z volieb a potrebujú sa zbaviť opozície. Za každú cenu.

Robert Kaliňák je obžalovaný na základe jednej vety známeho udavača Františka Imreczeho, ktorému hrozí vysoký trest odňatia slobody. Robert Kaliňák nebol v tejto veci ani len vypočutý, čo je nepredstaviteľné, nemal možnosti ani len predložiť návrhy dôkazov v jeho prospech, bol pozbavený práva na posúdenie jeho veci generálnym prokurátorom a nebol ani oboznámený s výsledkami vyšetrovania. Čistý fašizmus. Za Robertom Kaliňákom stojím nielen ja, ale aj celý SMER, lebo je typickou obeťou zneužívania trestného práva a manipulácií trestných vecí. Bude ďalej pokračovať vo svojej práci ako šéf volebného štábu a ak bude mať chuť kandidovať do parlamentu, dostane moju plnú podporu.

Ak vás zaujímajú ďalšie detaily, v piatok vám ich s právnikmi priblížime.

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x