15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

HLAS Matovičovi: Svoju 500-ku pošlite IHNEĎ chudobným!

HLAS žiada Igora Matoviča, aby svoju 500-eurovku, plánovanú na najväčšiu volebnú korupciu v histórii, okamžite poslal každému človeku pod hranicou chudoby.

„Ľudia na Slovensku zo dňa na deň vinou neschopnej vlády chudobnejú a mnohí z nich potrebujú pomoc okamžite, pretože sa volieb ani nemusia dožiť. Ak Igor Matovič našiel miliardy pre ľudí, tešíme sa z toho – ale žiadame, aby ich ihneď dostali tí najchudobnejší. Štát je povinný pomáhať tým, ktorí pomoc potrebujú, nie rozdávať peniaze boháčom a uplácať voličov,“ vyhlásil líder HLASu Peter Pellegrini.

HLAS pripomína, že každý jeden z jeho 45 návrhov zákonov na pomoc ľuďom skončil v koaličnom koši preto, lebo naň vraj neboli peniaze. „Ešte aj v tom jedinom zákone, ktorý koalícia láskavo podporila, znemožnili dôchodcom zvýšenie dôchodkov už v júli, aby sa lepšie vyrovnali s drastickým zdražovaním. A zrazu tu pár mesiacov pred voľbami šermuje Igor Matovič s miliardami eur. Fajn, poďme ich dať tým, ktorí ich najviac potrebujú, a teraz, nie až po voľbách,“ dodal Peter Pellegrini.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x