18.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

R. FICO: Sulík dal svojím kamarátom na výlete v Dubaji vážnu úlohu. Mali zadarmo do rána… (video)

Video-vyjadrenie predsedu strany SMER – Slovenská sociálna demokracia R. Fica ku škandalóznemu odhaleniu správania sa bývalého ministra hospodárstva Richarda Sulíka počas podujatia EXPO v Dubaji.

„Sulík dal svojím kamarátom na výlete v Dubaji vážnu úlohu. Mali zadarmo do rána vypiť bar v slovenskom pavilóne na svetovej výstave Expo.

Máme tu novú vládu Zuzany Čaputovej, ktorá vznikla porušením všetkých pravidiel parlamentnej demokracie, bez akejkoľvek konzultácie s opozíciou. SMER – SSD bude dôsledne vykonávať kontrolnú činnosť patriacu parlamentu a bude túto čudnú vládu monitorovať na dennej báze.

Nový minister hospodárstva nemusí ani rozmýšľať, čím začať. Ak nechce byť nová vláda podozrivá, že jej úlohou je prikryť všetky zlodejstvá odchádzajúcej Matovičovej vládnej koalície, musí začať Sulíkom a jeho podarenou stranou SaS. Sulík nie nadarmo politicky vydieral prezidentku a presadzoval svojho nominanta na post ministra hospodárstva. Vedel, čo napáchal a nechcel, aby sa mu nový minister pozeral na prsty.

Už minulý rok sme informovali verejnosť o papalášstve Sulíka, keď okrem iných čudných postavičiek vzal na palubu vládneho špeciálu svoju dcéru, aby sa mohla trochu povyhrievať a pozabávať v Dubaji, kde sa konala svetová výstava Expo. Aby nemusel nič platiť, deň pred odletom jeho ministerstvo hospodárstva podpísalo s jeho dcérou dohodu, že je expertka na energetické právo, aby tatina tento výlet do Dubaja nič nestál. Inak o lakomosti Richarda Sulíka sa už šíria povesti. Dcérenka nemala ani predtuchu, čo to je energetické právo, ale to nevadí, lebo účel svätí prostriedky. Keď sa táto nehoráznosť prevalila,

Sulík ako obyčajne reagoval, že o ničom nevedel a obrazne povedané jeho odpoveď vyznela tak, že keď sa poprechádzal po palube vládneho leteckého špeciálu, náhodne tam narazil na dcéru a oslovil ju takto: „Ahoj, a Ty tiež ideš s nami? No to je super.“ Keď už dôkazov a hanby bolo priveľa, použil zázračné slovné spojenie „shit happens“, čo slušne preložené znamená, že stáva sa.

Kauza výletu Sulíkovej „odbornej“ suity do Dubaja má priam obludné výhovorky a pozadie. TOTO nemôžu myslieť vážne

Výlet Sulíkovej dcérenky do Dubaja za štátne bol len čerešničkou na torte. Tou tortou bolo nehorázne šafárenie so štátnymi peniazmi na uvedenej výstave, bordel v dokladoch, nevydokladovaných takmer milión Eur, čo bývalý minister hospodárstva Hirman popísal celkom trefne, keď povedal, že „zmenilo sa to na výlety rodinných kamarátov.“ Je fakt, že o Sulíkovom šantení v Dubaji vedeli vo vláde a prezidentskom paláci všetci, len cudne mlčali, lebo platila zásada, že koaliční partneri si musia všetko odpustiť, len aby sa SMER nevrátil k moci. Na a Hirman ako hladný šakal zahrýzol Sulíkovi do tepny až teraz len preto, lebo Heger a jeho spolupartajníci bojujú o politické prežitie a na zožratie im je dobrý aj Sulík. Ale to nevadí, lepšie neskôr ako nikdy, nech národ vidí, čo za bandu gaunerov sme mali vo vláde.

Radi by sme Vám ešte názornejšie ilustrovali, čo sa v tom Dubaji, v slovenskom pavilóne dialo. Pozrite si krátke video z jedného večera, asi posledného, kde sa v slovenskom pavilóne stretla zaujímavá partička, ktorá od Sulíka dostala vážnu úlohu. Mali zadarmo do rána vypiť bar v slovenskom pavilóne. Jednoducho zodpovední liberáli, ktorí nikdy nemali žiadne kauzy, len keď sa dostali k válovu, v Dubaji mľaskali, že ich bolo počuť až na Slovensku.“

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x