20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Prvý júl bude v Nitrianskych Hrnčiarovciach patriť zábave pre veľkých aj malých. Kto príde, neoľutuje!

Blíži sa začiatok prázdnin a to je už tradične čas nielen pre krásne letné slnečné počasie, ale najmä na usporadúvanie rozličných zábavných akcií pre veľkých aj malých. Je tu čas rozličných gulášových súťaží či futbalových posezónnych turnajov.

A presne takú akciu usporiadajú v prvý júlový deň v Nitrianskych Hrnčiarovciach, kde si prídu na svoje nielen priaznivci športu, ale aj gulášoví „gurmáni“ či všetci tí, ktorí prídu jednoducho iba za dobrou zábavou. A je jedno, aký má kto ročník narodenia. V areáli futbalového ihriska to jednoducho bude 1. júla poriadne žiť. Skrátka neprídu veľkí, ale ani malí. O akcii informuje v statuse na sociálnej sieti Kristína Deáková.

V Nitrianskych Hrnčiarovciach sa program začína už od 9.00 hod prvým výkopom na 13. ročníku futbalového turnaja Memoriál Antona Šebőka a o hodinku neskôr privítajú účastníkov súťaže vo varení gulášu. Zábava bude pokračovať nielen futbalovými zápasmi či násávaním vône variacich sa gulášov, ale na svoje si prídu aj deti, pre ktoré sú pripravené skákacie hrady, maľovanie na tvár či iné atrakcie. Prirodzene, po vyhodnotení turnaja a súťaže vo varení guláša, čo by malo byť okolo 17.00 hod., je na programe tanečná zábava, v ktorej sa bude starať o dobrú hudbu skupina PP Band. Takže, kto sa chce dobre zabaviť, 1. júla hor sa do Nitrianskych Hrnčiaroviec.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x