23.1 C
Nitra
štvrtok, 18 augusta, 2022

Prevádzkovatelia MOM-iek? Dovtedy kadejakí lúzri de facto bez tržieb, potom milionári, soptí Taraba

COVID-19 spravil za dva roky nielen množstvo nešťastných ľudí, ale aj veľa absolútne šťastných. Pýtate sa, prečo? Nuž preto, lebo na pandémii a vecami s ňou súvisiacich zarobili doslova nekresťanské peniaze.

Pamätáte sa ešte na „atómové bomby“ vtedajšieho premiéra Igora Matoviča? Jeho celoplošné testovanie spustilo nielen ešte väčšie šírenie koronavírusu na Slovensku, ale aj začiatok doslova zázračného bohatnutia firiem, ktoré dovtedy patrili medzi „chudobné“. Majitelia MOM-iek sa stali prakticky z večera do rána milionármi. Ako to bude teraz, keď sa šialenstvo okolo COVID-19 rozbieha opäť?

Urážali ľudí, len aby biznis na ľudskom nešťastí prekvital

Prevádzkovatelia MOM-iek? Dovtedy kadejakí lúzri de facto bez tržieb, potom milionári, soptí Taraba
Zdroj: FB / Tomáš Taraba

Poslanec parlamentu a šéf Život Národná strana Tomáš Taraba v statuse poukazuje na to, na aké krásne peniaze si prišli prevádzkovatelia MOM-iek. Covid neskončil, Covid trvá, tak prečo sa na „víťaznej“ vlne mega zárobkov neviesť ďalej: „Takto vyzerajú „šťastlivci“ čo prevádzkovali MOMky. Dovtedy kadejakí lúzri de facto bez tržieb, potom milionári. Len preto, že im niekto odklepol zmluvu a na pár mesiacov si kúpili alebo prenajali plechovú búdu. Tento vyletel z 200 tisíc na vyše 9 miliónov,“ konštatuje v úvode statusu Taraba.

Kto všetko zarobil na nezmyselnom COVID testovaní a prevádzkovaní MOM-iek?

„Diví sa niekto, že kadejakí akože vedci, čo prišli na Slovensko, hrali sa tu na startupistov a prvé milióny zarobili len na Covide a paličkách do nosa, boli mediálnymi hviezdami čo sa navážali do nás politikov, ktorí toto nevedecké mrhanie peňazí odmietali a začali nás urážať, že sme konšpirátori len, aby ich biznis na ľudskom nešťastí prekvital?“ obul sa šéf Život Národná strana aj do „odborníkov“, ktorí sa zastávajú tých, ktorí Slovákov nútili nielen na testovanie, ale skryto aj na očkovanie experimentálnymi vakcínami pod zámienkou, že „Vakcína je zdravie!“ či „Vakcína je sloboda!“ a podobne…

Prevádzkovatelia MOM-iek? Dovtedy kadejakí lúzri de facto bez tržieb, potom milionári, soptí Taraba
Zdroj: FB / Tomáš Taraba

A čo Slováci? Tí v diskusii pod statusom stáli jednoznačne na strane Tarabu, pretože to, čo sa dialo okolo MOM-iek jednoznačne odsudzovali aj oni.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články