12 C
Nitra
streda, 21 februára, 2024

Poprosím o minútu ticha za vyšetrovateľa, ktorý obvinil novinárku, píše dnes Ľ. Blaha

Poprosím o minútu ticha za vyšetrovateľa, ktorý sa odvážil obviniť Moniku Tódovú z Denníka N. Tomu sa povie – rituálna samovražda.

1. To on nevie, že tuná Lipšicova opička je nedotknuteľná? To on nevie, že zákon na Sorosových novinárov neplatí – oni predsa môžu všetko!

2. Za toto úbohého príslušníka liberálna kaviareň roztrhá na kusy. Pustia sa do jeho rodiny, budú vrieskať, že je mafián a hydra, Heger zriadi pracovnú komisiu na ochranu Denníka N, chlapíka upália zaživa.

3. Ale vážne – keby tu fungovala spravodlivosť, tak už sedí Tódová v kolúznej väzbe. Cez svoje články predsa môže ovplyvňovať celé Slovensko! Prečo je ďalej na slobode? Kto ju chráni?

Poprosím o minútu ticha za vyšetrovateľa, ktorý obvinil novinárku, píše dnes Ľ. Blaha

4. Prečo nevinný generál Lučanský, ktorý chytal mafiánov, musel ísť do väzby a Tódova, ktorá zjavne porušila zákon, sedí doma v obývačke na hradnom vrchu s vyloženými haksňami?

5. A prečo sa jej kápovi Lipšicovi má len tak prepiecť, že krivo obvinil SIS, že ho sleduje? Tri dni tu predvádza učebnicové záchvaty paranoje a v médiách šíri divoké konšpiračné teórie. Ako šéf špeciálnej prokuratúry!

6. A dnes sa ukázalo, že za jeho autom sa len na dve minútky nechtiac objavil nejaký šofér z inej bezpečnostnej zložky… Nevedel, že ocitnúť sa pri Lipšicovej káre je hrdelný zločin!

7. Lipšic to dal okamžite na Galka – pamätáte, ten skoro zbúral štát, keď ho na diaľnici predbiehal nevinný kamionista… Lebo Slovensko nemá nič lepšie na robote ako riešiť Galkove či Lipšicove halucinácie.

8. Ale toto je svet týchto magorov. Všade vidia hydry, mafie, sprisahania, všetci ich sledujú, všetci po nich idú. Dva dni zabudnú užiť antidepresíva a Slovensko má politický problém.

9. Kiskov tajtrlík Šeliga už dokonca vyzval na zvolanie parlamentného výboru na kontrolu SIS. Do popuku. Iniciatívny blbec horší ako triedny nepriateľ.

10. Oni si tu vymyslia intergalaktické sprisahanie reptiliánov, cvičia tu so štátnymi orgánmi ako pacienti psychiatrie a ani sa nevedia za svoje lži ospravedlniť.

11. Ale čo čakať od týchto intelektuálnych titánov. Remišová včera na Markíze dostala otázku, aká je na Slovensku DPH a ona s neskrývanou hrdosťou zadrela, že 21%.

12. Toto nám tu vládne. Matovič ako minister financií nevie, aký je verejný dlh, Remišová ako ministerka pre eurofondy nevie, aká je DPH – prosím, zavolajte profesora Pročka, ten je z nich najmúdrejší, ten ovláda aspoň skok cez kozu.

13. Kvôli takýmto magorom je Slovensko v rozvrate, rútime sa do bankrotu, vo väzbe umierajú nevinní ľudia, novinári sú súčasťou mafie, vláda oberá národ o ľudské práva… Toto už dávno nie je sranda.

14. Dnes sme symbolicky v blízkosti českých hraníc zvolali tlačovku a vyzvali Európsku úniu, aby sa zaoberali deštrukciou právneho štátu na Slovensku.

15. Vyzvali sme českých bratov, aby si vo voľbách nenavolili nevzdelaných primitívov a liberálnych fanatikov, lebo ich uvrhnú do stredoveku ako tuná naša Salarabanda.

16. Slovenské médiá si kúpili, no pravdu si kúpiť nevedia. Do celého sveta musí zaznieť, že Slovensko ovládol štátny teror.

17. Bojujeme, ako vieme. Za pravdu, za ľudí, za Slovensko! Pozdravujeme z Holíča, priatelia!

18. V tomto zámku kedysi pracoval môj starý otec, keď počas vojny vstúpil medzi komunistov – tu začala ľavicová sága Blahovcov. Dedo, otec, syn… Rodinná tradícia – HASTA SIEMPRE

Text: Ľuboš Blaha, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články