8.1 C
Nitra
utorok, 20 februára, 2024

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorú našli mŕtvu v Leopoldove

Polícia pátra po totožnosti staršej ženy, ktorú našli bez známok života v pondelok ráno v areáli bývalých uhoľných skladov na Nádražnej ulici v Leopoldove.

Nález mŕtvej osoby oznámil polícii muž, ktorý ju ešte v nedeľu večer videl živú a zdravú. Ženu v blízkom okolí nikto po mene nepoznal. Ako informovala polícia, úmrtie vzhľadom na okolnosti preveruje ako prečin usmrtenia.

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorú našli mŕtvu v Leopoldove

Žena mala štíhlu postavu, výšku asi 165 centimetrov a prešedivelé hnedé, kučeravé vlasy. Jej predpokladaný vek je 60-65 rokov. Oblečené mala červené rifle, olivový sveter, zelené tričko, čiernu zimnú bundu s kapucňou, všetko značne obnosené. Obuté mala tenisky čierno-bielo-červenej farby.

Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o informácie, ktoré by mohli pomôcť pri jej identifikácii a zistení jej totožnosti. Informácie je možné poslať priamo pátračom na e-mail: patrostt@minv.sk alebo je možné kontaktovať políciu na bezplatné číslo 158 alebo cez messenger fb Polícia SR – Trnavský kraj.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články