15.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Policajti naháňali ďalšie osobné auto s nelegálnymi migrantmi

Po nočnej naháňačke po upozornení na rýchlo jazdiace vozidlo značky Audi s poľským evidenčným číslom na diaľnici D1 z Ilavy do Žiliny zastavila polícia v Budatínskej Lehote v mestskej časti Kysuckého Nového Mesta vozidlo, v ktorom sa nachádzalo päť mužov – migrantov.

Ako informuje žilinská krajská polícia, vodič sa pokúsil utiecť do stromového porastu k rieke Kysuca, ale policajnej hliadke sa ho podarilo zadržať. Prípad si prevzali príslušníci z Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície.

Policajti naháňali ďalšie osobné auto s nelegálnymi migrantmi
Policajné hliadky z okolia Žiliny mali plné ruky práce aby zastavili šialene rýchlo unikajúce osobné auto s nelegálnymi migrantmi. Zdroj: FB / Polícia Žilinský kraj

„Na zadržanie tohto vozidla sme použili všetky dostupné sily a prostriedky. Vozidlo smerovalo na Čadcu po ceste prvej triedy číslo 11. Vodič Audi nereagoval na opakované výzvy na zastavenie a stále unikal. Počas riskantnej jazdy, v zúženom pruhu na križovatke v Kysuckom Novom Meste došlo k poškodeniu vozidla, avšak pokračovalo v jazde a zastavilo v Budatínskej Lehote,“ popísala naháňačku polícia.

(SITA, foto: polícia Žilina)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články