19.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Počas Štedrého večera mala polícia v Trnavskom kraji plné ruky práce, riešila aj nebezpečné vyhrážanie

Policajti v Trnavskom kraji mali počas vianočných sviatkov desiatky výjazdov k rôznym udalostiam. Najrušnejší bol z pohľadu policajtov Štedrý deň, počas ktorého zasahovali pätnásťkrát.

Riešili štyri dopravné nehody, pri jednej z nich zistili vodičovi v dychu takmer 2,5 promile alkoholu. Ako ďalej informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, ľudia nahlásili viaceré nezhody a násilné konania v rodinách. Galantskí policajti boli privolaní k požiaru rodinného domu v Tomášikove, v Hlohovci a v Trnave zasa policajti riešili krádeže pri posledných predvianočných nákupoch. Polícia zaznamenala aj nález dvoch mŕtvych osôb, k úmrtiu došlo predbežne bez cudzieho zavinenia.

Oveľa pokojnejšiu službu mali policajti v Trnavskom kraji počas prvého sviatku vianočného, keď zasahovali len päťkrát. Policajti PMJ asistovali hasičom poobede pri požiari bytu v Trnave. Na Tamaškovičovej ulici horel z nezistených príčin balkón prenajatého bytu, k zraneniu osôb nedošlo. Hliadky riešili tiež dopravnú nehodu, výtržníctvo a nález tašky s časťami srnca.

Na druhý sviatok vianočný mali už policajti opäť viac práce, riešili tri dopravné nehody, alkohol za volantom, preverovali nahlásený prípad krádeže auta aj vlámanie do autobusu. V okrese Senica polícia riešila prípad nebezpečného vyhrážania sa a porušovania domovej slobody v bytovom dome.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články