15.7 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Po predchádzajúcej hádke muž dobodal partnerku a následne aj seba

Okolnosti prípadu, keď muž v Nitre dobodal svoju priateľku a následne aj seba, sú predmetom vyšetrovania nitrianskych policajtov. Ako potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková, oznámenie o incidente na Poľnej ulici v Nitre prijala polícia v utorok krátko popoludní.

„Policajné hliadky zistili, že na mieste sú dve zranené osoby, pričom pravdepodobne muž viackrát bodol ženu a napokon raz aj seba,“ skonštatovala Čuháková. Vzhľadom na prebiehajúce dokumentovanie prípadu viac informácií polícia zatiaľ poskytnúť nemôže.

Podľa informácií TASR sa incident odohral v čase okolo 12.30 h v dodávkovom vozidle Volkswagen Transporter. Predchádzala mu hádka medzi 39-ročným M. H. a jeho 32-ročnou partnerkou Z. T. Muž bodol ženu osem- až desaťkrát do oblasti hlavy, krku a hrudníka, následne si sám spôsobil jednu bodnú ranu. Zásah záchranárov potvrdila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) Alena Krčová, podľa vyjadrenia ktorej záchranári previezli obidve osoby s viacerými poraneniami do nemocnice.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x