25.7 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Osuský sa úplne… To, čo radí Slovákom je dokonalá provokácia

Slovenskí vládnuci politici už narozprávali toľko somarín, že by sa z toho dala napísať jedna kniha. A bolo v nich toľko „humorných“ vecí, že by to vydalo možno aj na jeden celovečerný silvestrovský program.

Čo slovo to „perla“ už neplatí iba o poslancovi parlamentu Pročkovi z OĽaNO či ministroch Remišovej, šéfke Za ľudí, a Matovičovi, lídrovi OĽaNO, ale zaradiť sa do „hviezdnej roty“ podarilo už aj ďalšiemu parlamentnému poslancovi – Petrovi Osuskému z SaS. Jeho „skvostný“ názor na zdražovanie ako odpoveď Matúšovi Štefanovičovi zverejnil v statuse nespokojný a pobúrený občan na profile Nekŕmte nás odpadom.

Zuzana Čaputová: Nové dve významné investície sú dobrou správou pre Slovensko

Podľa pána poslanca vlastne nič robiť netreba

Osuský sa úplne... To, čo radí Slovákom je dokonalá provokácia
Zdroj: FB / Nekŕmte nás odpadom

Názory niektorých našich vládnych politikov a parlamentných poslancov sú skutočne ako uletené od reality. A prečo by aj neboli? Oni totiž žijú z úplne iných platov ako bežní ľudia, ktorým tak s radosťou rozdávajú „rozumy“. Je zvláštne, že do tejto situácie nás vohnali práve oni, takže by malo byť ich psou povinnosťou aby nám v nej pomohli a nie nám radili takéto…

Osuský sa úplne... To, čo radí Slovákom je dokonalá provokácia
Zdroj: FB / Nekŕmte nás odpadom

„Hnevá vás aktuálna vlna zdražovania a neschopnosť vlády s tým niečo urobiť? Zbytočne, podľa pána poslanca vlastne nič robiť netreba. Strašná hanba,“ napísal v krátkom statuse nad Osuského „radami“ rozhnevaný Slovák. Prirodzene, na jeho stranu sa v diskusii pridali aj ďalší, takže názor, čo si o jeho skvelých „radách“ myslia Slováci si môže Osuský a jemu podobní môžu prečítať „v priamom prenose“. A čo si o tom myslíte vy?

Osuský sa úplne... To, čo radí Slovákom je dokonalá provokácia
Zdroj: FB / Nekŕmte nás odpadom

Dodo Púchovský, foto fb Peter Osuský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články