10.1 C
Nitra
sobota, 18 mája, 2024

Opitý mladý Ukrajinec jazdil po Nitre poriadne rýchlo a navyše až s takmer dvomi promile alkoholu!

Opitých vodičov je na slovenských cestách stále dosť a dosť. „Vyriešiť“ tento nešvár nebude určite ľahké aj preto, že k našich hriešnikom sa pridávajú aj tí zahraniční. Naposledy sa to podarilo mladému vodičovi z Ukrajiny, ktorý navyše jazdil v meste aj prirýchlo.

Ťažkých či dokonca smrteľných dopravných nehôd zavinených opitými šoférmi je u nás stále veľa, rovnako ako tých, ktoré spôsobia rýchlo jazdiaci vodiči. Nitrianska krajská polícia zverejnila v statuse na sociálnej sieti prípad nezodpovedného a navyše opitého ukrajinského vodiča, ktorý mal v dychu takmer dve promile alkoholu!

Dopravní policajti z Nitry vykonávali počas služby meranie maximálnej povolenej rýchlosti v Nitre na Štúrovej ulici, po ktorej jazdil 35- ročný vodič v obci rýchlosťou 74 km/h, čím prekročil maximálne povolenú rýchlosť o 24 km/h.

Policajti navyše vodiča z Ukrajiny podrobili aj dychovej skúške na alkohol s výsledkom 1,88 promile. Muž bol po vytriezvení obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a bol umiestnený do policajnej cely z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov.

Dodo Púchovský/foto fb polícia NK

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x