15.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Odsúdenie P. Kažimíra BEZ hlavného pojednávania sú dôvodom na útok proti SMERu

SMER – slovenská sociálna demokracia by očakával, že škandalózne neprávoplatné odsúdenie Petra Kažimíra, guvernéra Národnej banky Slovenska a jedného z hlavných zakladateľov strany Hlas – SD, a to bez hlavného pojednávania, vyvolá prudkú reakciu vedenia strany Hlas – SD. P. Pellegrini však ako obyčajne mlčí. Boj za priateľov a kolegov nepatrí do jeho výbavy.

Rozhodnúť o obžalobe guvernéra NBS bez nariadenia pojednávania (sic!) je len primitívnym pokusom sudcu, kamaráta prokurátorov na Špeciálnej prokuratúre, dať slovenským médiám titulku a dôvod tĺcť do SMERU – SSD, hoci Kažimír sa politicky aj ľudsky so SMEROM rozišiel už v roku 2018.

Špeciálnej prokuratúre D. Lipšica nič nevychádza. Utrpela fiasko vo všetkých pokusoch zatvoriť opozíciu. Tak si dohodla aspoň takúto primitívnosť, hoci vie, že obžaloba Kažimíra je neudržateľná a na hlavnom pojednávaní, ktoré bude musieť byť po podaní opravného prostriedku nariadené o niekoľko mesiacov, opäť vyhorí ako fakľa. Dovtedy, teda až do volieb však budú všetci útočiť na SMER – SSD. Treba ešte niečo na pochopenie toho, čo za mediálnu zvrhlosť dnes vyviedli?

V SMERE – SSD stojíme za P. Kažimírom, lebo je typickou obeťou zneužívania trestného práva na politické účely. Vecne je celá jeho obžaloba vykonštruovaná a postavená na výmysloch udavača Imreczeho. SMER – SSD vyjadruje presvedčenie, že guvernér NBS nepodľahne mediálnemu a politickému lynču a bezdôvodne nerezignuje.

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x