17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Obrovská tragédia: Otec zrazil a usmrtil na dvore svoju iba 3-ročnú dcérku!

Zvykne sa hovoriť, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch a tiež to, že najväčší žiaľ prežíva rodič, ktorý pochováva svoje dieťa. A presne toto sa stalo v Hnúšti v okrese Rimavská sobota, kde sa na dvore rodinného domu odohrala veľká rodinná tragédia.

K tomu aby sa stalo niečo strašné netreba veľa a v Hnúšti na to stačili skutočne iba sekundy. Práve tie rozhodli o tom, že o život prišla iba trojročná Sofinka, a jej otec si okamih hrôzy bude vyčítať do konca života. O nešťastí informuje portál noviny.sk, podľa ktorého nešťastná udalosť zasiahla predovšetkým rodičov a príbuzných malej Sofinky, ktorým musel pomáhať tím krízovej intervencie.

Slzám sa neubránila ani policajtka

K obrovskému nešťastiu došlo v nedeľu dopoludnia vo dvore, kde mala mladá rodina autoservis a kde podľa susedov aj bývala. Že sa niečo deje zbadal sused nešťastnej rodiny podľa kriku, ktorý počul spoza plota. Otca malého dievčatka, ktorý je zároveň majiteľom autoservisu, totiž sused počul kričať a plakať. „Zranenému dievčatku už ale záchranári pomôcť nedokázali,“ prezradila hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová, podľa ktorej psychicky zrúteným rodičom túto traumatizujúcu udalosť pomáhali zvládnuť odborníci z intervenčného tímu Modrý anjel.

Po zrážke s kamiónom zomreli pod veľkým kolosom v aute štyria mladí muži

Podľa neoficiálnych informácií to bol moment a malú škôlkarku malo v areáli firmy zraziť auto, za volantom ktorého mal údajne sedel práve jej otec. „Nevieme nič. Či ono vybehlo, alebo išiel cúvať, alebo dopredu, alebo dozadu. Nevieme nič,“ uviedla šokovaná suseda. Informáciu o nešťastí potvrdila portálu aj polícia. „Strašné čosi. Mne sa začali normálne ruky triasť. Normálne mi zle prišlo,“ dodala suseda, ktorá prezradila aj to, že videla ako plače aj policajtka, ktorá si utierala slzy. „Takéto niečo dojme každého,“ priznala suseda. 

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x