10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Obrovská tragédia: Po zrážke s kamiónom zomreli pod veľkým kolosom štyria mladí muži

Hrôza! Dnešná ranná tragická nehoda medzi obcami Neded a Dedina mládeže si vyžiadala až štyri ľudské životy. Pravdepodobným vinníkom bol poľský vodič kamióna, ktorý zrejme dostal za volantom mikrospánok.

Mimoriadne tragická nehoda sa stala po šiestej hodine ráno medzi obcami Neded a Dedinou Mládeže. Ako informujú v statuse policajti aj hasiči na mieste zrážky zostali štyria mŕtvi, pričom najmladší mal len 25 rokov. Polícia nehodu vyšetruje.

Mladí muži našli smrť pod prevráteným kamiónom

Ako v statuse informuje polícia, tragická nehoda sa zrejme stala tak, že poľský vodič kamiónu sa pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho prešiel do protismeru, kde zachytil jedno vozidlo a následne narazil do ďalších dvoch oprotiidúcich vozidiel. Podľa našich zistení vodič plne naloženého kolosu dostal zrejme za volantom mikrospánok. Po tom ako precitol začal síce brzdiť, bolo ale už neskoro.

Obrovská tragédia: Po zrážke s kamiónom zomreli pod veľkým kolosom štyria mladí muži

Po zrážke sa na jedno osobné auto spadol prevrátený kamión. Na mieste v ňom zahynuli štyria mladí muži. Szilárd (†42), Balázs (†25), Tomáš (†38) a Kristián (†44), ktorí boli z Kolárova a okolia, smerovali ráno údajne do práce v Šali, kam ale už nikdy nedorazia, a rovnako tak sa nevrátia ani k svojím najbližším.

https://www.nitranoviny.sk/tragicka-nehoda-mladeho-futbalistu/

Pri nehode sa malo zraniť aj ďalších päť osôb vrátane poľského vodiča kamióna. „Okolnosti, príčina, ako aj miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články