26.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie spustila fotografickú súťaž Záhorie – rozmanitá zem

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Záhorie vyhlásila šiesty ročník fotografickej súťaže Záhorie – rozmanitá zem. TASR o tom informoval výkonný riaditeľ organizácie Martin Lidaj.

Súťaž je určená amatérskym i profesionálnym fotografom. „V šiestom ročníku je len jedna súťažná kategória Leto na Záhorí. Úlohou je zachytiť krásy a zaujímavosti regiónu Záhorie – zážitky, výlety na bicykli a podobne,“ uviedol riaditeľ OOCR.

„Som rád, že ľudia sú ochotní prispieť a zdieľať svoje práce, čím sa región môže ďalej propagovať. Pomáha tomu aj to, že v dnešnej dobe je fotografovanie ľahšie dostupné a možnosť spraviť kvalitné fotografie má čoraz širší okruh ľudí,“ povedal riaditeľ Krajskej organizácie cestovného ruchu Turizmus regiónu Bratislava František Stano.

Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie spustila fotografickú súťaž Záhorie - rozmanitá zem

Každý súťažiaci môže do súťaže zaslať maximálne dve fotografie a o víťazoch rozhodne odborná porota. „Svojho favorita vyberú i fanúšikovia stránky Región Záhorie na sociálnej sieti. Finalisti a víťazi sa môžu tešiť zo spoločnej vernisáže a vecných cien,“ doplnil Lidaj.

Fotografie zaslané do súťaže musia byť dielom autora, ktorý ich do súťaže prihlásil, a musia byť zhotovené na území regiónu Záhoria v okresoch Senica, Skalica, Malacky a okolia mesta Brezová pod Bradlom. „Súťažné fotografie je potrebné zaslať do 30. septembra elektronicky na email martin.lidaj@regionzahorie.sk,“ informoval riaditeľ OOCR.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x