6.5 C
Nitra
pondelok, 19 februára, 2024

NITRA: UKF pripravilo pre záujemcov o štúdium Deň otvorených dverí

Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre pripraví aj tento rok pre záujemcov o štúdium deň otvorených dverí (DOD). Ako informovali organizátori, bude 16. februára dopoludnia.
       

Svoje študijné programy i jednotlivé pracoviská predstaví všetkých päť fakúlt UKF. „Súčasťou rozhodovania sa, kam na vysokú školu a čo študovať, je aj získanie informácií o študijnom programe, študentskom živote a priestore, v ktorom sa vzdelávanie uskutočňuje. DOD ponúkne záujemcom o vysokoškolské štúdium všetky potrebné informácie,“ uviedla UKF.

Vo Vinodole postavili pre seniorov parádne zariadenie pre pokojnú, ale aj aktívnu starobu

Svoje aktuálne študijné programy a ďalšie možnosti štúdia predstaví Fakulta prírodných vied a informatiky, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, Fakulta stredoeurópskych štúdií i Filozofická a Pedagogická fakulta. „Pripravené sú prezentácie jednotlivých katedier a pracovísk univerzity pedagógmi a študentmi. Súčasťou programu sú aj prehliadky výučbových priestorov, laboratórií, dielní, telocviční, spojené s praktickými ukážkami vzdelávacích aktivít. Chýbať nebudú ani zaujímavé workshopy, podujatia prezentujúce študijné programy a mnoho iných zaujímavých aktivít,“ doplnili organizátori.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x