19.1 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Nitra: ŠPORTOVÝ DEŇ ponúkne tradičné aj netradičné aktivity

Prezentáciu športových klubov a viacero klasických aj nevšedných aktivít ponúkne Športový deň, ktorý sa bude konať 29. augusta na sídlisku Klokočina v Nitre. Organizuje ho Občianske združenie ŠOK – Šport Osveta Kultúra.

Podujatie sa začne o 14.30 h v parku pod Borinou. „Cieľom je prezentovať krásu pohybu v jeho najrozmanitejších podobách. Akciu sme naplánovali tak, aby mali športoviská a kluby možnosť predstaviť svoju činnosť ešte pred začiatkom školského roka. Rodičia a deti tak dostanú perfektnú príležitosť zažiť rôzne športy a vybrať si ten, ktorý ich najviac osloví,“ uviedol jeden z organizátorov Ján Ivančík.

Súčasťou bude aj výstava s názvom Mami, ja nechcem vojnu, maľovanie na tvár, výroba odznakov, stolný tenis, fínske kolky či kalčeto. „Návštevníci môžu počas akcie zbierať body na jednotlivých stanovištiach. Pripravená je aj súťaž, v ktorej vyhrá ten, kto dokáže ísť na bicykli čo najpomalšie a nespadne,“ doplnil Ivančík.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x