20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Nitra: Mesto vypraví na hokejové zápasy s Košicami špeciálne posilové autobusy

Hokejových fanúšikov prepravia na domáce zápasy nitrianskeho hokejového klubu s Košicami špeciálne hokejové autobusy.

Mesto Nitra vypraví v utorok (21. 3.) a stredu (22. 3.) posilové autobusy linky 35, potvrdil hovorca mesta Tomáš Holúbek. Radnica ich zriadila s cieľom umožniť fanúšikom dostať sa na zápas inak ako autom.

Martin Vitaloš: „Vieme hrať pod tlakom.“

Špeciálne posilové autobusy pôjdu zo sídliska Klokočina cez centrum Nitry a Chrenovú až k štadiónu v mestskom parku. Odchod zo začiatočnej zastávky na Kmeťovej ulici bude 70 minút pred začiatkom zápasu, čiže v utorok o 16.50 h a v stredu o 17.20 h. K zimnému štadiónu prídu autobusy 45 minút pred začiatkom zápasu.

Zo zimného štadióna budú spoje odchádzať 30 minút po skončení sa zápasu z areálu FC Nitra, z parkoviska medzi zimným a futbalovým štadiónom. Trasu budú mať rovnakú ako po ceste na štadión, len v opačnom smere. Radnica zároveň žiada fanúšikov, ktorí prídu na zápas autom, aby rešpektovali dopravné značenie a neparkovali na cyklotrase alebo autobusových zastávkach.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x