14.8 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Nitra: Hľadá dodávateľa na rekonštrukciu tenisovej haly

Tenisová hala v Nitre dostane nový strešný plášť. Ten je momentálne v havarijnom stave, mesto preto hľadá dodávateľa, ktorý strechu zrekonštruuje.

Radnica pripravuje opravu už dlhšiu dobu, po príprave projektovej dokumentácie už prostredníctvom verejného obstarávania hľadá dodávateľa stavebných prác. „Podmienky v tenisovej hale na sídlisku Chrenová sú neúnosné a zateplenie strešného plášťa je nevyhnutné. Pevne veríme, že na túto zákazku nájdeme vhodného dodávateľa a tenisti si budú môcť užívať väčší komfort už tento rok,“ uviedla radnica.

Predpokladaná hodnota zákazky je viac ako 397.000 eur. Podstatnú časť nákladov na stavebné práce chce mesto získať z Fondu na podporu športu. „Rekonštrukcia počíta so zateplením strešného plášťa a obvodových stien budovy. Po oprave tak bude hala spĺňať tepelnotechnické požiadavky kladené na budovy pre športové využitie,“ uviedol magistrát.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné, hipotels.com NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články