25.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Nitra: Happening o udržateľnosti ponúkne kreatívnu zónu, hry aj workshopy

Kreatívnu zónu, workshopy a rôzne hry ponúkne Happening k udržateľnej Nitre. V priestoroch turistického informačného centra (TIC) sa bude konať v sobotu 17. júna.

Ako uviedli organizátori, súčasťou happeningu je rozprávková inscenácia O dvoch hrochoch v podaní Divadla Severka. „Na nádvorí budú prebiehať recyklačné dielne, kreatívna zóna výtvarných diel, kvízy o recyklovaní, o včelách, premietanie edukatívnych videí, hry o triedení odpadu a iné environmentálne aktivity. Pripravená je aj minivýstavka k projektu Cirkulátor, detská zóna TICadlovo, Koleso šťastia a ďalšie aktivity,“ pripomenuli organizátori.

Chýbať nebude ani swap kníh a oblečenia. „Ponúka príležitosť priniesť oblečenie a knihy, ktoré si zaslúžia nového majiteľa. Hlavným cieľom je dať nepoužívaným veciam druhú šancu. Swapujeme dámske, pánske aj detské oblečenie, kabelky, topánky, doplnky a samostatne knihy,“ doplnilo TIC.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x