15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

NITRA: DROGOVÍ díleri skončili vo väzbe!

Nitrianski kriminalisti zadržali a posadili do väzby troch dílerov drog. Všetkých troch mužov v priebehu dvoch dní obvinili z drogovej trestnej činnosti. Informuje o tom nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.

NITRA: DROGOVÍ díleri skončili vo väzbe!
zdroj:fb Polícia NK

Prvým zadržaným a obvineným bol 23-ročný muž z Jelšoviec, ktorý si zadovažoval metamfetamín a následne ho predával v Nitre a okolí. Pri prehliadke vydal jedno vrecko s obsahom hnedej kryštalickej látky zodpovedajúcej minimálne 21 jednotlivým dávkam drogy, jedno plastové vrecko s obsahom desiatich balení zelenej sušenej rastliny, jedno plastové vrecko s obsahom 1 530 mg konope a tiež plastové vrecko s obsahom hnedej kryštalickej látky s hmotnosťou 4 979 mg metamfetamínu, čo zodpovedná 24 jednotlivým dávkam drogy.

NITRA: DROGOVÍ díleri skončili vo väzbe!
Zdroj: fb NK

Druhým bol 24-ročný muž zo Žitavian, ktorý približne od roku 2021 predával drogy v okrese Zlaté Moravce. Policajtom vydal 866 mg sušeného konope, 870 mg kryštalického materiálu s obsahom metamfetamínu a číru tekutinu o objeme 965 ml s prítomnosťou látky butyrolaktón. Tretí, najstarší obvinený, je 31-ročný muž z Nitry. Pri domovej prehliadke mu kriminalisti zaistili viac ako 25 g sušeného konope, čo zodpovedá obvykle 46 bežným jednotlivým dávkam drogy.

NITRA: DROGOVÍ díleri skončili vo väzbe!
Zdroj: fb NK

„Všetci traja obvinení skončili vo väzbe. Za drogovú trestnú činnosť hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov,“ uviedla v statuse polícia.

NITRA: DROGOVÍ díleri skončili vo väzbe!
Zdroj:fb nk

(sita/fb Polícia Nitriansky kraj)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x