17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Nikdy som nepočula nič podlejšie ako toto, pohoršuje sa nemecká europoslankyňa (VIDEO)

Farmaceutické spoločnosti sa zrejme zbláznili, pretože nás chcú presvedčiť o tom, že dnes sa už musíme pravidelne očkovať prakticky na všetko. Je to prirodzené, pretože z toho im plynú obrovské zisky.

Prirodzené, ale zároveň je, brániť sa proti rozličným chorobám prirodzenou, teda prírodnou cestou, s pomocou vitamínov. Kto by chcel tabletkami a rozličnými vakcínami do seba dostávať aj rozličnú chémiu, ktorá by mohla zničiť našu prirodzenú imunitu? Ani nikto. Ale koho to zaujíma, keď sa peniažky pekne kotúľajú do kasičky?

V červenom okrese VŠETCI s respirátorom, aj tancujúci papaláši

Je zarážajúce, koľko ľudí dokázali farmaceutické firmy za pomoci „odborníkov“ a politikov presvedčiť, že experimentálne vakcíny proti COVID-19 sú „zdravie“, „sloboda“ či „úsmev“. Áno, niekomu možno pomohli, je zdravý, slobodný a môže sa usmievať, lenže, čo tých XY ľudí, ktorí po podaní vakcíny za krátky čas zomreli alebo majú natrvalo poškodené zdravie? O tých sa radšej mlčí, lebo tie „zázračné“ vakcíny by odrazu zázračné vôbec neboli. A že zázračné rozhodne nie sú svedčí aj to, že očkovať proti COVID-19 už nestačí dvakrát, ba ani trikrát či dokonca štyrikrát, ale „odborníci“ nabádajú na ďalšie. Kedy sa to skončí? Že to celé bolo iba klamstvo svedčí aj video na stránke BezPressu.news, kde nemecká europoslankyňa Christine Anderson uvádza veci, nad ktorými by sa mohli a mali zamyslieť mnohí, pretože sú naozaj vážne.

Mýty a dezinformácie šíri najmä EÚ, farmaceutické spoločnosti a vlády

Christine Anderson vo svojej reči na konferencií 19. októbra uviedla dôležitú aktualizáciu z očkovacieho plánu EÚ na zimu 2023. Podľa nej „kočka je z vreca vonku, pretože EÚ nechce priznať, že všetky Covid opatrenia boli založené na klamstvách a to, čo nám hovorili, bola jedna obrovská lož. Vrátane toho, čo hovorili o vakcínach. „Tí, ktorí sa odmietajú zaočkovať, sú teraz označovaní za protizápadných a proti EÚ, ktorá najnovšie plánuje ďalšiu propagáciu očkovania v akčnom pláne. Európska komisia chce okrem iného zamerať na tehotné ženy. Nikdy som nepočula nič podlejšie,“ povedala okrem iného nemecká europoslankyňa. Z jej slov a myšlienok vyberieme aspoň niektoré, no kto by chcel vedieť viac, ten by si malo video pozrieť od začiatku do konca, pretože to stojí naozaj za to.

„A na základe týchto klamstiev boli všetky nariadené povinnosti, lockdowny a nefarmaceutické opatrenia ako je nosenie rúšok, zákaz vychádzania z domu, všetky opatrenia boli založené na tejto obrovskej lži. A napriek tomu to nechcú uznať,“ čerti sa Anderson a vzápätí sa zameriava na „Akčný plán Európskej komisie“ – Reakcia EÚ na COVID-19: Príprava na zimu 2023, ktorý je stále zameraný na, podľa nej, tieto nebezpečné mRNA vakcíny. „Chceli by zaviesť a koordinovať efektívnu komunikačnú iniciatívu a stratégiu aby propagovali využívanie ďalších vakcín a dokončili primárnu sériu u tých, ktorí ešte nezačali, neočkovaní,“ hovorí Anderson, podľa ktorej mýty a dezinformácie šíri najmä Európska komisia, farmaceutické spoločnosti a vlády západných „demokracií“. To oni podľa nemeckej europoslankyne klamú.

Pokiaľ nechcete otráviť svoje telo, a je to vaša voľba ako s ním naložíte

A kvôli čomu to robia? „Aby farmaceutické firmy zarábali a zarábali!“ konštatuje nekompromisne Christine Anderson. A riziká, podľa nej, zostávajú na pleciach daňových poplatníkov. Nemecká europoslankyňa prezrádza, a pritom nepopiera, že o týchto klamstvách vedela od samého začiatku. „Ja som neočkovaná a zostanem neočkovaná! Na rovinu, nebudem si pichať jedovatú látku do svojho tela!“ prízvukuje rázne Anderson a dodáva, že podľa „odborníkov“ nútiacich ľudí dať sa zaočkovať každý, kto odmietne experimentálnu vakcínu je protizápadný a proti únii. „Pokiaľ nechcete otráviť svoje telo, a je to vaša voľba ako s ním naložíte, pamätajte si: Moje telo, moja voľba!“ odkazuje nemecká europoslankyňa.

A v tomto akčnom pláne sa podľa nemeckej europoslankyne sa neodkazuje len na COVID-19, ale teraz aj na chrípku. „A kedykoľvek si myslím, že by nemohli prísť s ďalším zverstvom, ktoré by mohli ľuďom spôsobiť uistia ma, že som sa mýlila. Komisia EÚ teraz navrhuje prioritnú správu aktualizácie vakcín pre zraniteľné skupiny, ktorými sú ľudia nad 60 rokov či osoby so základnými onemocneniami. Zraniteľná skupina pre podanie takto „aktualizovanej“ vakcíny sú však aj tehotné ženy,“ pohoršuje sa Anderson, ktorá vraj nikdy nepočula nič podlejšie ako toto, pretože oni nevedia, čo táto vakcína spôsobí ešte nenarodenému dieťaťu!

„Oni jednoducho o tom nemajú ani poňatie a napriek tomu to teraz vnucujú tehotným ženám!“ konštatuje nemecká europoslankyňa, ktorá s pozastavuje aj nad tým, že došlo k zníženiu pôrodnosti, hoci ľudia boli cez lockdowny doma, takže by to malo byť práve naopak. A práve pokles pôrodnosti by mala byť otázka, ktorú by sme si mali pokladať.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články