13.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Je to možné? Veselica v ČERVENEJ Nitre. Vodu kážu, víno pijú?

Toto video z hotelovej zábavy v Nitre zverejnil Marián Kotleba a tak si možno mnohí pomysleli, že ide o hoax. Ak si ho však lepšie pozriete, pán vykrúcajúci na parkete svoju partnerku pripomína niekoho veľmi, veľmi známeho člena pandemickej komisie.

Podľa všetkého video pochádza zo 14. slovenskej infektologickej konferencii 14.10-16.10 v hoteli Mikádo v Nitre.

Je to možné? Veselica v ČERVENEJ Nitre. Vodu kážu, víno pijú?

https://www.nitranoviny.sk/cervena-nitra-levice-zlate-moravce-fitness-zaklad-je-uz-zakazany/

Kotleba na facebooku uviedol, že mu to video niekto poslal. „Vraj nikto nebude mať odvahu ho zverejniť. Má ísť o člena pandemickej komisie na zábave v hoteli Mikádo v Nitre. Táto sa mala uskutočniť 15. októbra, kedy bol podľa tzv. Covid automatu okres Nitra červený. To znamená, v interiéri bolo povinné nosiť respirátor. Takže, priatelia, meno dotyčného môžete napísať do komentárov, ale podstatná je iná vec. S celým Covid automatom a ich vymyslenými pravidlami si z nás robia dobrý deň!,“ napísal doslova.

To, kto sa na parkete vykrúcal, kto im hral do tanca, veľmi dôležité ani nie je. Skôr je na zamyslenie, pre koho naozaj platia pravidlá?

Je to možné? Veselica v ČERVENEJ Nitre. Vodu kážu, víno pijú?

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články