26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Nahradí primátora Šale táto žena?

Zdá sa, že volebná kampaň pred blížiacimi sa komunálnymi voľbami je už v plnom prúde.

V Šali sa verejnosti predstavila kandidátka na post primátora. Tá mestský úrad dôverne pozná, pracuje tam už dlhé roky a ako o sebe prezradila na facebooku, vie presne, čo mesto Šaľa nutne potrebuje.

Nahradí primátora Šale táto žena?
Anita Petkovová, zdroj:fb

„Volám sa Anita Petkovová a v jesenných komunálnych voľbách sa chcem uchádzať o post primátorky mesta.

Narodila som sa v Šali, 24. decembra 1974. Základné vzdelanie som získala na ZŠ Murgašova a J. C. Hronského. Strednú ekonomickú školu som vyštudovala v Seredi v rokoch 1989-1993. Po maturitnej skúške som nastúpila na Mestský úrad v Šali na ekonomické oddelenie.

Štefek: Záverečný účet mesta je smutné čítanie o neschopnosti súčasného vedenia

Za ten čas som prešla rôznymi pracovnými pozíciami. Aktuálne pracujem v klientskom centre. Napĺňa ma každodenný kontakt s občanmi. Poznám problémy, ktoré nás všetkých trápia. Žiaľ, nie k všetkým sa vedenie mesta za posledné roky postavilo čelom. Mnohé zostali bez povšimnutia alebo nedoriešené.

Často počúvam kritiku na klesajúcu kvalitu života v rôznych oblastiach. V mnohých prípadoch opodstatnenú. Šaľa nutne potrebuje zmenu, novú energiu i jasnú víziu. Ponúkam svoje skúsenosti zo samosprávy, pre ktorú pracujem takmer tri desaťročia, no nikdy som nemala rozhodovaciu právomoc. Ak mi dáte dôveru, chcela by som svoje schopnosti rozvinúť na prospech nás všetkých.

Prvoradá je pre mňa spokojnosť občanov, zdravý rozvoj, správne rozhodovanie a určovanie priorít. Vo funkcii by som chcela klásť dôraz aj na kvalitu práce, služieb, fundovanosť a efektivitu pri nakladaní s majetkom všetkých. Dôležité je, aby samospráva nebola iba priestorom zamestnať sa, ale príležitosťou niečo pozitívne pre mesto a jeho občanov urobiť. Mojim cieľom je bezpečné, moderné, čisté, kultúrne mesto s fungujúcou samosprávou.“

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články