17 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

Na doktora Pijáka ktosi podal trestné oznámenie! Na zvláštnosti v ňom upozorňuje jeho kolega

Dnes už iba málo ľudí pochybuje o tom, že žijeme zvláštnu dobu. Zvláštnu vo veľa veciach. Jedným z najobľúbenejších nástrojov ako sa „pomstiť“ osobe, ktorej názory sa nám nepáčia, je podať na neho trestné oznámenie. A úplne najlepšie je to anonymne.

A presne tu je „pes zakopaný“. Trestné oznámenia zo seba doslova chrlia nielen naši politici, ale aj nimi inšpirovaní občania. Však je to moderné, či nie? A tak sa stalo, že „ktosi“ podal trestné oznámenie aj na známeho doktora Michala Pijáka. Skúsený lekár sa u nás preslávil pre koaličných politikov a ich odborníkov najmä svojimi revolučnými, a teda aj nežiadúcimi názormi na COVID-19, jeho liečbu a tiež očkovaniu proti nemu. Ako píše doktor Radoslav Čičala v statuse, na jeho kolegu Michala Pijáka bolo podané trestné oznámenie.

Kto podal trestné oznámenie na doktora Pijáka?

A keby len to, podľa doktora Čičalu, ktorý je rovnakého „razenia“ ako Piják, bolo v trestnom oznámení niekoľko „záhad“.

Úrad preveruje od decembra lekárov Štefana Hrušovského, Andreja Janca, Jána Lakotu, Petra Liptáka a Michala Pijáka

  • vyšetrovateľ chcel vypočúvať MUDr. Pijáka u neho doma
  • MUDr. Piják nedostal kópiu trestného oznámenia a nevie ani o jeho obsahu, kto ho podal…
  • vyšetrovateľ chcel vypočúvať MUDr. Pijáka v čase, keď sa zotavuje z ťažkej hospitalizácie a navyše je u neho podozrenie na veľmi závažné ochorenie, ktoré doteraz pre naše „super“ zdravotníctvo ešte nebolo diagnostikované a neurobili to ani počas hospitalizácie na Kramároch, kde ho zanedbali a samotné ochorenie MUDr. Pijáka veľmi stresuje a títo „exoti z polície“ ho chcú ešte viac stresovať vypočúvaním. Policajné vyšetrovanie patrí medzi najviac stresujúce momenty v živote obyčajného človeka.
  • je zaujímavé, ako promptne reaguje polícia, ak sa ide proti MUDr. Pijákovi. Útoky na jeho osobu, želanie smrti, zabitie, zanedbanie zdravotnej starostlivosti, ohováranie, klamstvá, organizovaný útok a zastrašovanie novinárov… to políciu nezaujíma
Na doktora Pijáka ktosi podal trestné oznámenie! Na zvláštnosti v ňom upozorňuje jeho kolega
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

„Aj na mňa bolo podaných viacero trestných oznámení, kontaktovali ma vyšetrovatelia, chceli zastrašiť, ale nepodarilo sa. Všetky boli zmetené pre nezmysly. Mnohé trestné oznámenia boli podané neexistujúcimi osobami, a tak to mohlo byť aj v prípade MUDr. Pijáka,“ píše na záver doktor Radoslav Čičala, ktorý ešte zaujímavo dodáva: „Vypočúvanie doma? Aj medzi policajtami je kadejaká banda, pozvať si takéhoto človeka domov, ten si odbehne na toaletu a dá vám tam odpočúvacie zariadenie? Načo riskovať?“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články