17.6 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

„A komu se to nelíbí, ať nám pr*el políbí!“ Blaha zdôvodňuje bilboardy, Naď smerácku akciu komentuje tiež

Však počkajte, my vás ukážeme! Zastrájalo sa pred pár dňami vedenie strany Smer-SD a sľubovalo, že všetkých, ktorí podporili a podpísali „obrannú“ zmluvu s USA vyvesia na bilboardoch. Ako sľubovali, tak aj spravili.

Zverejnenie fotografií a miest či dedín, kde bývajú tí poslanci, ktorí podporili v parlamente schválenie „obrannej“ dohody s USA, narobilo na Slovensku riadnu búrku. Dotknutí poslanci, niektorým dokonca nahnevaní ľudia chodili pred ich domy, protestovali a zastrájali sa podávaním trestných oznámení. Strana Smer-SD im ale odkázala, že to bolo nič, lebo oni ich „vycapia“ na bilboardy a tie rozmiestnia po Slovensku. Ako ukazuje v statuse ich podpredseda Ľuboš Blaha, svoje slová naplnili.

Vedia, že tým liberálnu mafiu riadne vytáčajú

„A komu se to nelíbí, ať nám pr*el políbí!“ Blaha zdôvodňuje bilboardy, Naď smerácku akciu komentuje tiež
Jeden z bilboardov, ktoré strana Smer-SD rozmiestňuje po Slovensku. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

„Naše billboardy so zoznamami zradcov sú už po celom Slovensku. Toto sú zábery z Pezinka a Prievidze. No nie sú rozkošné?“ vytešuje sa hneď v úvode Blaha, ktorý vraj vie, že tým liberálnu mafiu vytáčajú. „Zúria, trolujú, píšu na nás trestné oznámenie, mňa by najradšej vyhodili zo SAV-ky. Neuhneme ani o milimeter,“ zastrája sa podpredseda Smeru-SD a známy slovenský „revolucionár“, ktorý vzápätí prelaďuje na „tú svoju“.

Prezidentka vraj vyslovila 10 nebezpečných hoaxov. Pani Čaputová, klamete a šírite nenávisť. Už stačilo. Slovensko vám odkazuje – vypnite sa! Odkazuje Blaha

– Ak sa im nepáči, čo sa dnes deje na Donbase, tak nemali sami schvaľovať okupáciu Slovenska zo strany USA.

– Ak sa im nepáči, že slovenskí hokejoví hrdinovia odmietli stretnutie s Čaputovou a vládou, tak ich mali ísť podporiť do Pekingu a nie sa na nich len priživovať.

– Ak sa im nepáči, že ľudia nenávidia vládu, nemali im ničiť životy počas pandémie, nemali po nich bliakať, že sú dezoláti a dobytok, nemali sa hrať na nadľudí.

– Ak sa im nepáči, že Slováci už neveria ničomu, ani polícii, nemali zabiť Milana Lučanského a nechať lipšicovskú mafiu rozožrať štát.

Na čele štátu stojí podvodníčka. Volebná podvodníčka, konštatuje Blaha na margo našej prezidentky (VIDEO)

Keď nebojujem, mám pocit, akoby som ani nežil…

„A komu se to nelíbí, ať nám pr*el políbí!“ Blaha zdôvodňuje bilboardy, Naď smerácku akciu komentuje tiež
Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

„Zradili Slovensko. Na všetkých frontoch. Ľudia tu nechcú žiadnych amerických Rambov a oni ich sem napriek tomu dovliekli… My Slovensko nikdy nezradíme!“ dušuje sa smerák. Ľuboš Blaha v statuse nezabudol ľuďom poďakovať za ich podporu, pretože vraj od nich dostáva nádherné správy. „Veľmi mi to v týchto dňoch dobre padne. Jeden útok za druhým, ale už som si zvykol, beriem s humorom… Keď nebojujem, mám pocit, akoby som ani nežil. Taká som povaha. Hlavne s úsmevom. Už sa len zbaviť všetkých tých bodiek. Spoločne ich porazíme, ste skvelí – VENCEREMOS,“ končí svoj status slovenský Che Guevara.

Minister Naď nezabudol zareagovať

„Ďakujem strane Smer, ktorá za svoje peniaze celému Slovensku ukazuje, ktorým politikom ide o bezpečnosť tejto krajiny,“ reagoval na facebooku na spomínané bilboardy minister obrany Naď.

„Smeráci, uverejnili ste tváre ľudí, pre ktorých je táto krajina a bezpečie jej občanov, na prvom mieste. Pýtam sa, čo bolo u Vás na prvom mieste, keď ste aj rezort obrany okrádali o ťažké milióny, vďaka čomu dnes chýbajú vojakom elementárne veci!?,“ položil otázku, na ktorú si vzápätí aj odpovedal. „Neplačeme, urobíme všetko pre to, aby sme sa s tým vysporiadali. Len absolútne dezorientovaní ľudia dnes zatvárajú oči pred aktuálnou bezpečnostnou situáciou. Nakoniec, ste aj vy sám, Robert Fico, uznali, že uznanie Doneckej a Luhanskej republiky zo strany Ruska a vojenské obsadenie týchto ukrajinských území, je porušením medzinárodného práva (zatiaľ čo sa pomýlený Blaha stále modlí k Putinovi). Čo urobíte, Smeráci, keď Rusko napadne Ukrajinu? Môžete sa hanbiť, o obranu našej krajiny vám nikdy nešlo. Neurobili ste pre ňu nič, pri čom sa nedalo naplniť si vrecká.“

Nezabudol povzbudiť ani poslancov, ktorých mená a tváre sú na bilboardoch umiestnené: “ A vy všetci poslanci koaličných strán, ktorí ste na billboardoch, vy môžete byť na seba hrdí! Urobili ste pre obranu a bezpečnosť Slovenska viac, ako Fico a spol za 12 rokov ich vlád. A navyše, úprimne, nič nemôže byť pre Vás lepšou reklamou ako to, že na Vás útočí mafiánska chobotnica.“

A čo na to ľudia?

Nuž, tí majú na túto akciu smerákov zmiešané pocity. „Ak je nejaké meno, ktoré si zapamätá nielen Slovensko, je to ZUZANA ČAPUTOVÁ. A ak je nejaké meno, ktoré si nebude pamätať ani len slovenská krčma, je to ĽUBOŠ BLAHA. Všetkým gratulujem!“ napísal Martin Huba. „Zradili Slovensko a dúfam, že ponesú následky za svoje činy. Tak, ako dúfam ponesie následky za svoje činy aj strana Smer,“ skonštatoval Marcel Ino. Alexandra Vrtochová priznáva, že ju najviac vytočila Zuzana (prezidentka Čaputová – pozn. red.), ako pri spomienke na Kuciaka spomenula, že treba zastaviť nenávisť… „Si neuvedomuje, kto tu vlastne šíri nenávisť… aj ona sama, každým svojim prejavom,“ dodala Alexandra.

Jozef Uhlárik, nn

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články