25.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

MUDr. Soňa PEKOVÁ: Za tie dva roky pekla, čo tu boli, vlastne ďakujem

MUDr. Peková sa dostala do širšieho povedomia verejnosti na jar 2021, keď vo svojom laboratóriu ako v prvom neštátnom zariadení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Štát jej to zakázal a ústami ministra zdravotníctva ju verejne dehonestoval. Následne jej testovanie povolil a Adam Vojtech sa za svoje výroky o neodbornej manipulácii so vzorkami ospravedlnil.

MUDr. Soňa PEKOVÁ: Za tie dva roky pekla, čo tu boli, vlastne ďakujem
Známa česká molekulárna genetička doktorka Soňa Peková Zdroj: youtube.com

Vianočný rozhovor s vedkyňou MUDr. Soňu Pekovovou pripravila redakcia Nadačného fondu Svědomí národa.

Molekulárna genetička doktorka Soňa Peková opäť šokuje: Pfizer nám zatajuje veci, ktoré by sme mali poznať! (VIDEO)

Tlak, ktorý na ňu vyvíjali médiá a covidisti počas posledných rokov, ju nezlomil, nedostal sa jej pod kožu. „Zistila som, čo všetko dokáže človek vydržať a vyvzdorovať… A využila som tú dobu aj inak. Dostala som sa k novým sféram skúmania, k veciam, o ktorých som predtým ani nevedela, že existujú,“ komentuje Soňa Peková, ktorej dlhoročným koníčkom je kvantová fyzika a ktorá práve dokončuje preklad poslednej knihy Stephena Hawkinga.

Prof. Jaroslav TURÁNEK: Nemám rád vědecké komsomolce, kteří nemají vědecké protiargumenty, ale ideologicky jsou kovaní

V rozhovore sa zamýšľa nad možnou holografickou podobou vesmíru aj nad konkrétnymi morálnymi výzvami súčasnej doby. „Ľudia by mali začať viac vnímať nemateriálny rozmer človeka. Nie preto, že sú Vianoce, ale preto, že sa vedomie ľudí dostáva na vyššiu úroveň. Sú tu veci, ktoré nevieme zmerať, ale nemôžeme povedať, že neexistujú. Uvedomiť si, že to nie je o 3D, je podľa mňa ďalší krok, ktorý musíme všetci urobiť,“ vyzýva.

Michal KLÍMA: Kolosálna chyba covidizmu, DOBRO prešlo do ZLA

V živote som nezažila, čo človek dokáže vydržať a čomu vzdorovať, že to bolo tak celé nadprahové a tej nenávisti bolo toľko, že možno, keby to neboli tak preháňali, že by ubrali, tak by sa mi to nejako pod tú kožu dostalo,“ povedala vedkyňa v rozhovore, ktorý pripravil Nadační fond Svědomí národa. „Ale preto, že to bolo tak extrémne, niekde som sa zmienila, že mi to úplne zahltilo receptory pre vnímanie tohto tu, tak to proste po mne úplne stekalo, šlo to úplne preč, pretože to bolo tak extrémne, tak vymyslené, tak úchylné, také diabolské, že to sa vôbec nechytilo. Hovorí sa tomu tzv. overkill, a keď je toho overkill too much, no tak to proste už nefunguje. Takže ja na to vlastne spomínam, teraz ex post pozitívne, pretože len vďaka tomu som sa dostala k veciam a knihám, o ktorých som predtým ani netušila, že sú. Využila som to obdobie a vlastne začala som od odboru molekulárneho, čo teda vždy bol môj odbor, aby som sa posunula do trošku ako iných sfér molekulárneho odboru a nebyť tu toho overkill a tej hrôzy tu, tak nikdy by som to nestalo. Takže ja vlastne ďakujem za tie dva roky toho pekla,“ odznelo v rozhovore.

YouTube video

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články