-2.9 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Ladislav KAMENICKÝ: Vymývanie mozgov sa začalo, komentuje povinné očkovanie

Milí priatelia, ak niekto minulý rok upozorňoval na nebezpečenstvo toho, že sa salámovou metódou (postupnými krokmi) môžeme za pár mesiacov dopracovať až k nútenému povinnému očkovaniu, tak bol označovaný prinajmenšom za šíriteľa hoaxov alebo extrémistu. Európska rada, Európsky parlament a lídri krajín nás vtedy ubezpečovali o tom, že očkovanie bude len na dobrovoľnom princípe a nemožno nikoho do očkovania ekonomicky tlačiť. Ako je to dnes? Presne opačne. Všetko to boli proste klamstvá.

V niektorých európskych krajinách (Grécko, Rakúsko…) je dnes už očkovanie povinné pod hrozbou viacnásobných pokút (čo je protiprávne), dokonca sa uvažuje aj o väzbe, pre toho, kto sa nezaočkuje a nezaplatí pokuty! Dnes o povinnom očkovaní úplne otvorene hovorí premiér Heger, prezidentka Čaputová a aj minister zdravotníctva LENGVARSKÝ, ktorí nás ešte nedávno ubezpečovali, že na Slovensku povinné očkovanie určite nebude a že je to blud. Oni už zrazu nie sú šíritelia bludov, ale poslovia “dobrých správ”. Opäť nás všetkých klamali.

Podľa viacerých médií je to úplne v poriadku. Vraj očkovanie je „jediné najsprávnejšie“ riešenie pandémie a o povinnom očkovaní už nie je tabu hovoriť! Veď už sa zaočkovala skoro polovica obyvateľstva a treba „pokročiť ďalej“.

A mediálna masáž sa rozbehla! Najskôr nenápadné rozhovory a postupne sa pritvrdzuje, až kým si na slovné spojenie „povinné očkovanie“ ľudia nezvyknú, ako na bežnú súčasť ich každodenného života.

Ďalší krúžok pomyselnej salámy odrezal Denník E článkom s názvom: “Panel expertov: Takmer všetci ekonómovia odporúčajú povinné očkovanie. „Keď som si článok prečítal, tak som otváral oči v nemom úžase a nestíhal som sa diviť. K povinnému očkovaniu sa vyjadrovali 16-ti ekonómovia (vrátane Ivana Mikloša) a čuduj sa svete, väčšina z nich bez mihnutia oka vyjadrila svoj „názor“, že povinné očkovanie je super vec (česť výnimkám)!

Nebudem komentovať každého zvlášť, ale tu sú výsledky: 9 z ekonómov je za povinné očkovanie VŠETKÝCH občanov (nad 5 rokov) a traja túto možnosť pripustili. Za povinné očkovanie VYBRANÝCH skupín 60+ zdravotníci, policajti, vojaci…, bolo až 14 ekonómov.

Ladislav KAMENICKÝ: Vymývanie mozgov sa začalo, komentuje povinné očkovanie

Asi si mnohí z oslovených vôbec neuvedomili, k čomu sa vlastne vyjadrujú. To nie je debata o názore na to, či sa dať, alebo nedať dobrovoľne zaočkovať! Oni sa vyjadrovali (väčšinou ako zaočkovaní ľudia) k tomu, či je treba nasilu nanútiť očkovanie (svoj „názor“) iným ľuďom, ktorí sa (z akéhokoľvek dôvodu) nechcú dať zaočkovať. Ide o znásilnenie nezaočkovaných ľudí a ich nútenie k niečomu, čo si sami neprajú.

To je ako keby sa otrokára opýtali na jeho „názor“, či sa jeho otroci majú pred ním plaziť a on povie, že jeho názor je, že ÁNO – otroci by sa mali plaziť, lebo on si to želá! To nie je „názor“, ale to je segregácia, diskriminácia, diktát. Vyslovovať takéto „názory“, ktoré zasahujú do osobnej integrity inej osoby, je podľa mňa absolútne nevhodné a neprípustné.

Teraz uvediem zopár „PERÁL“ o tom, aký trest si podľa niektorých „ekonómov“ zaslúžia ľudia, ktorí sa odmietnu povinné zaočkovať:

Dôchodcovia, ktorí sa nedajú povinne zaočkovať, by nemali mať nárok na 13. dôchodok.

Pokuty (aj opakovane) podľa vzoru Grécka alebo Rakúska.

Aby si nezaočkovaní platili viac za zdravotnú starostlivosť (vyššie odvody, vyššia spoluúčasť, úhrada za zdravotnú starostlivosť).

Obmedziť voľnosť pohybu nezaočkovaných (napr. vybrané obchody).

Platenie testov nezaočkovanými zamestnancami.

Nezaočkovaným nedať príspevky štátu na energie (aj keď sme zatiaľ žiadne nevideli).

Exemplárne tresty zopár jedincom za to, že sa nezaočkovali. Veď ostatní to už potom akceptujú…

Nesúhlasím s ničím z tohto „menu“, prečo si napríklad majú napríklad majú platiť viac za zdravotnú starostlivosť nezaočkovaní ľudia, ktoré mnohí neboli celý život chorí a poctivo platili zdravotné odvody. Ide vláda zrušiť solidárny systém v zdravotníctve a splniť si liberálny sen o zásluhovom zdravotnom poistení?

Toto chce od pánov ekonómov skutočne odvahu. Chcel by som všetkých, ktorí sa zúčastňujú na tejto propagande povinného očkovania, poprosiť, aby sa najskôr zamysleli, čo vlastne činia a či sa náhodou nevyjadrujú k právam a slobodám iných svojbytných ľudí.

ĽUDIA SA TOTIŽ NEMAJÚ ZNÁSILŇOVAŤ A NIE SÚ TO OTROCI, ALE SLOBODNÉ BYTOSTI ALEBO NA SLOVENSKU TO UŽ NEPLATÍ ?

zdroj: FB Ladislav Kamenický

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články