16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Mohli sme zomierať v malých počtoch, no Heger a jeho partia sa rozhodli inak, hovorí Juraj Mesík

Bu-bu-bu! Zvyknú strašiť dospelí svoje deti. Prípadne im hovoria, že ak nebudú dobrí príde si pre nich bubák. A čo sa robí u nás? Presne to isté, len sa to robí s dospelými a tým „bubákom“ je teraz omicron. A to aj napriek tomu, že je síce nákazlivejší ako delta variant, ale menej spôsobujúci smrť.

To, že omicron je síce nákazlivejší, no menej smrtný, sa vie už niekoľko týždňov, ak nie mesiacov. Napriek tomu ním naši koaliční politici a ich „odborníci“ strašia ako zmyslov zbavení. Slová tých, ktorí hovoria opak, ba radia, ako sa pred ním brániť sa zamlčujú, lebo však očkovacie šialenstvo treba stále udržiavať a nakúpené vakcíny minúť. O omicrone a boji s Covidom píše teraz najčastejšie vo svojich statusoch Juraj Mesík, analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár, ktorého slová a rady sú zaujímavé, lenže pre našich „odborníkov“ nežiadúce.

MUDr. Juraj MESÍK: To, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale je to čosi ako experimentálna génová intervencia

Dohliadnite na svojich blízkych aby brali všetko, čo im zvýši odolnosť

„Omicron tu ešte nejaký čas bude a slabých – najmä opichaných s oslabenou prirodzenou imunitou – bude aj zabíjať. Pokiaľ máte v rodine ohrozených ľudí, dohliadnite na to, aby brali všetko, čo im môže zvýšiť v nasledujúcich týždňoch odolnosť,“ píše Mesík síce varovne, ale zároveň ponúka aj cestu, ako sa brániť ochoreniu.

„O vitamíne D sme tu hovorili pred pár dňami, teraz o často opomenutom vitamíne C. Na obrázku sú odporúčania. Napríklad v rámci prevencie 2 x 500 mg denne (ráno a poobede), terapeutické dávky sú podstatne vyššie, až 8 až 20 g denne, najprv nárazovo 2 až 5 gramov, a potom každú hodinu 500 až 1000 mg – toto sú dávky, ktoré časť ľudí nemusí znášať (hnačky). U pacientov na JIS-kách sa potom pracuje s intravenóznymi megadávkami vitamínu C: to je téma pre odborníkov,“ konštatuje Juraj Mesík.

Inkvizícia a mediálny lynč – covidisti 21. storočia

Obchodník s vodkou sa na ľudí vykašľal a jeho vláda vyhádzala milióny na…

Juraj Mesík pripomína aj to, že Hegerov masaker dosiahol ďalší míľnik – 5000 oficiálne mŕtvych občanov Slovenska od 26. augusta 2021. „Reálnych obetí je pravdepodobne podstatne viac – ukážu až dáta o excess mortality. Od 26. augusta 2021 preto, lebo v ten deň sme poslali s Dr. Pijakom otvorený list súčasnému premiérovi s varovaním, čo Slovensko čaká ak vláda nezačne fortifikovať potraviny vitamínom D podľa fínskych noriem, nezabezpečí jeho suplementáciu u zraniteľných skupín, nezabezpečí dovoz derivátov vitamínu D calcifediolu a calcitriolu do slovenských lekární a neumožní voľný predaj Ivermectinu v krajine,“ píše v ďalšom statuse vyštudovaný lekár.

„Obchodník s vodkou, z ktorého náhoda – a vôľa voličov OĽANO, SAS a Sú rodina – urobila premiéra, sa na našu výzvu vykašľal a vláda, ktorú vedie, vrhla stovky miliónov eur do opichávania ďalších zdravých ľudí a detí vírusovou mRNA, špajdľovania nosov, nákupov kvánt drahých experimentálnych liekov, ruinovania malého biznisu v krajine, financovania propagandy, bizarenej lotérie, rozoštvávania občanov Slovenska a ich delenia na kasty privilegovaných a podľudí,“ konštatuje Juraj Mesík a na záver ešte dodáva: „Mohli sme zomierať v počtoch ako Fíni a Nóri (vitamín D) alebo Japonci (D + Ivermectin) – ale Heger a jeho partia pri moci rozhodli inak. Aktuálne na Slovensku zomiera toľko ľudí denne, ako 25. apríla 2021: vtedy bolo „plne“ opichaných 8% Slovákov – dnes ich je 48%. Plus 23% má v sebe už tri dávky vírusovej mRNA.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články