15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Mesto NITRA sa uchádza o titul najatraktívnejšieho zamestnávateľa: Zapojte sa

Trnavský samosprávny kraj patrí aj tento rok medzi finalistov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ roka.

Do ankety sa tiež zapojilo aj mesto Nitra. Hodnotiť môžete dobré meno spoločnosti, kolektív ľudí či kvalitu služieb. To sa v roku 2021 v tejto ankete umiestnilo na desiatom mieste.

Okrem trnavskej župy je v kategórii štátna a verejná správa nominovaných ďalších devätnásť zamestnávateľov z celého Slovenska vrátane troch samosprávnych krajov. O víťazovi rozhoduje verejnosť prostredníctvom online hlasovania na internetovej stránke najzamestnavatel.sk, ktoré trvá do konca roka 2022. Informovali o tom z odboru komunikácie kraja.

Investičnú pomoc od štátu v podobe úľavy na dani z príjmu dostal tento rok aj nitriansky Foxconn

„Nominácia v prestížnej ankete nás opäť potešila. Vnímame ju ako ocenenie našej kontinuálnej snahy o zlepšovanie starostlivosti o zamestnancov. Šikovným ľuďom, a najnovšie aj vysokoškolákom, tak dávame priestor pre kariérny i osobnostný rast,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič. Pripomenul, že minulý rok sa župa v ankete umiestnila na druhom mieste.

Demokracia na Slovensku? Zabudnite, až 42 percent obyvateľov si to nemyslí

Župa sa podieľa na komplexnom rozvoji trnavského regiónu, pričom obyvateľom kraja prináša aj nové a lepšie služby či produkty prostredníctvom realizácie zaujímavých projektov. „Pracovníci jej úradu koordinujú činnosť župných organizácií, medzi ktoré patria stredné školy, kultúrne inštitúcie, zariadenia sociálnych služieb či správa regionálnych ciest. Trnavský samosprávny kraj svojim zamestnancom ponúka atraktívne pracovné príležitosti a podmienky vrátane pravidelného hodnotenia a motivačného finančného odmeňovania,“ doplnil župný odbor komunikácie. Župa tiež podľa neho zaviedla onboardingový program ako súčasť náborového procesu. Prostredníctvom neho sa noví zamestnanci zoznámia s organizačnou kultúrou a lepšie začlenia do tímu. Novinkou je aj trainee program Mladí na úrade, prostredníctvom ktorého vysokoškoláci získavajú pracovné skúsenosti.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články