25.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Ste grupa absolútnych, neschopných tragédov. Že na Vianoce nepôjdem za rodičmi a rodinou? Zabudnite, odkazuje vláde právnik Géci

Uplynulé Vianoce sedeli Slováci zavretí doma, respektíve si moli vytvoriť akúsi „bublinu“ s úzkou skupinou ľudí, s ktorými sa mohli stretnúť. Tie tohtoročné budú možno iné, ale možno rovnaké, len bez „bubliny“. Všetko vraj bude závislé od epidemiologickej situácie u nás a „poslušnosti“ ľudí.

Naša (ne)obľúbená vláda síce sľubuje ľuďom, že Vianoce by mali byť bez obmedzení, lenže tomu po tom všetkom, čo už predtým nasľubovala a nesplnila, alebo to bolo ešte horšie, verí iba málokto. Svoj názor na situáciu počas Vianoc vyjadril v statuse aj právnik a podpredseda Život Národná strana Marek Géci.

V Japonsku je po covide? Podľa Mesíka je odpoveď vo vitamíne D a všeobecnej dostupnosti ivermectinu

Kto normálny si chce nakaziť svoju rodinu, rodičov?

„Heger, vláda, Vianoce nám už nezoberiete!“ odkazuje Géci a dodáva: „Na Vianoce by sme si nemali navštíviť ani rodičov!? A nechoďte na nás, že ich nakazíme a podobné hlúposti ak na druhej strane do hotelov môžeme ísť… Kto normálny si chce nakaziť svoju rodinu, rodičov? Nerobte zo Slovákov totálnych hlupákov!!!!“ píše ďalej Géci.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

„Takže do práce cestovať masovo v MHD a hňogať tam, aby nebola prázdna špajza a bolo z čoho odmeňovať, vytáčať lotérie, to je ok!? Hlava na hlave sa tlačiť v reťazcoch, to je tiež ok? V hoteloch sa grupovať, to je tiež ok? Ale jeden deň prísť k rodine na takéto sviatky je problém?“ pýta sa právnik, ktorý na samý záver statusu dodáva: „Ste grupa absolútnych, neschopných, tragédov… Zabudnite!!!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články