1.1 C
Nitra
štvrtok, 30 novembra, 2023

Matovič: Pusipajtáš, buzerant posratý, vagabund. A toto sú reakcie na jeho vystúpenie

Rozkrádali ste štát ako nebohom, vykričal minister financií a líder hnutia OĽaNO Igor Matovič opozičným poslancom, keď sa zastal odvolávaného ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO).

Tridsať miliárd eur tí vagabundi Fico, Pellegrini a ich banda, rozkradli,“ prihovoril sa na poslancov opozície. „Tam Ficov a Pellegriniho kamarát, buzerant posraný, mal zlaté tehličky v trezore,“ zvýšil Matovič hlas a poukázal na prípad Kajetána Kičuru, bývalého šéfa Štátnych hmotných rezerv. Kičura bol prvým človekom, ktorého Matovičova vláda hneď po menovaní odvolala a obvinený korupcie a prania špinavých peňazí. Takto sa včera rečnil Matovič v parlamente pri odvolávaní Mikulca.

Matovič spomenul aj svoj status na sociálnej sieti, kde vyrátal šesť rán, ktoré postihli Slovensko a pýtal sa, čo bude tá siedma rana. „Siedma rana by bola, keby ste sa vy vrátili k moci,“ obrátil sa minister financií na opozíciu.

Tatko vyzerá v praxi úroveň našich politikov v Národnej rade SR. (video: zdroj pravda.sk)

Reakcie opozície nenechali na seba dlho čakať. Pozrite si vystúpenie Matúša Šuhaja Eštoka, ku ktorému napísal, že Matovič chráni zlodejov.

„Po výstupení Igora Matoviča v parlamente, ktorí by si mali povinne pozrieť všetci študenti medicíny v rámci prednášok z psychiatrie, som zhrnul korupčné kauzy OĽaNO. Nech sa páči, takto zlodeji bojujú proti korupcii.“ (zdroj:fb)

Matovičove vystúpenie v parlamente k návrhu na odvolanie Mikulca bolo znôžkou lží, osobných útokov, či vulgárnych a primitívnych urážok, napísal zasa na fb poslanec Milan Mazurek. „Tento človek sa nikdy nezmení, nikdy nebude normálny a mal by byť liečený. Jeho pôsobenie na funkcii ministra financií je čistá tragédia pre celé Slovensko.“ (zdroj:fb)

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články