12 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Masturbácia na verejnosti: Polícia nebude takého prípady tolerovať

Iba pred pár týždňami polícia informovala o obvinení 35-ročného Lukáša z prečinu výtržníctva, ktorý vo vlaku smerujúcom do Bratislavy masturboval pred ostatnými cestujúcimi.

V priebehu včerajšieho dňa viacerí ľudia polícii zaslali fotografiu, na ktorej sa má starší muž „obšťastňovať“ pred dievčatami, avšak bez bližších informácií. K incidentu malo dôjsť podľa dostupných informácií asi pred mesiacom.

Masturbácia na verejnosti: Polícia nebude takého prípady tolerovať

Polícia sa prípadmi zaoberá

Týmto prípadom sa už zaoberá príslušný útvar železničnej polície v Polícia SR – Trenčiansky kraj. Viac informácií v tejto chvíli nie je možné uviesť. Podobným incidentom sa zaoberá aj železničná polícia v Polícia SR – Žilinský kraj, ku ktorému došlo iba pred pár dňami. Aj v tomto prípade už prebiehajú procesné úkony. Viac informácií poskytneme neskôr, keď to procesná situácia dovolí, napísala polícia na facebooku.

Ako polícia informovala, „už po prvom podobnom prípade sme zintenzívnili hliadkovú činnosť vo vlakoch, aby aj prítomnosť samotných policajtov pôsobila preventívne. V závislosti od konkrétneho prípadu je jednou z možností, okrem napríklad upozornenia vlakového personálu, kontaktovať políciu na čísle 158, polícia v takom prípade môže prípad riešiť hneď na najbližšej vlakovej stanici, kde zastaví vlak. Tiež je možné podať trestné oznámenie na najbližší útvar Policajného zboru, polícia oznámenie vždy príjme a orgán činný v trestnom konaní, prípadne správny orgán, rozhodne o ďalšom postupe.“

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články